Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Rozšířená statistika diskuzního fóra

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Nevim jak ostatnim ale mne zacala na foru vadit jedna vec Umistneni tabulky s poslednimi prispevky (viz. prilozeny obrazek). Vzdy kdyz dojdu na forum tak z 99% je to prvni misto kam se podivam. A vzdy me pri tom stve ze je to uplne dole Musim tocit koleckem na mysi jako divej, pripadne se natahnout na klavesnici a zmacknout End. Nebylo by lepsi kdyby tahle cast byla hned v horni casti fora? Co vy na to?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: statistika.PNG 
Zobrazení: 100 
Velikost: 35.7 KB 
ID: 509  

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    Nevim jak ostatnim ale mne zacala na foru vadit jedna vec Umistneni tabulky s poslednimi prispevky (viz. prilozeny obrazek). Vzdy kdyz dojdu na forum tak z 99% je to prvni misto kam se podivam. A vzdy me pri tom stve ze je to uplne dole Musim tocit koleckem na mysi jako divej, pripadne se natahnout na klavesnici a zmacknout End. Nebylo by lepsi kdyby tahle cast byla hned v horni casti fora? Co vy na to?
    ja obvykle klikam na "nové příspěvky" takže mi to nevadí.

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    ja obvykle klikam na "nové příspěvky" takže mi to nevadí.
    Hmm toho jsem si ani nevsiml Ale vic se mi libi ta rozsirena statistika fora takze budu muset asi dal rolovat...

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Tak pro přesun rozšířené statistiky směrem nahoru jsem taky . Nic jiného nepoužívám.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    Ja kdyz se prihlasim na forum tak nejdriv klikam v horni liste na "nove prispevky", ale kdyz uz tu nakou tu chvili sem tak koukam jen dolu do tabulky. Proto bych navrhoval z ni uplne vypustit "nejnovejsi aktuality" a "nejvyssi reputace" ktery sou dle meho uplne na prt a misto nich bych tam dal jeste jeden sloupek s "poslednima prispevkama" (ted je jich tam malo). Jinak ze je to dole mi zas tak nevadi. A vychytavka by byla kdyby se mnou jiz prectene prispevky oznacily modrym listem papiru misto oranzovym ktery ukazuje nejnovejsi.

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

tak můj oblíbený přehled posledních příspěvků je tady

http://www.svethardware.cz/forum/sea...ly&showposts=1

nevím jestli je to někde odlinkované ale strašně mi tu vyhovuje že je vidět začátek příspěvku podle kterého se dá odhadnout jestli má cenu číst dál nebo ne

Podobná témata

1. Statistika spolehlivosti Zdroju
    Od mstejska v sekci Zdroje
    Reakcí: 110
    Poslední příspěvek: 17-04-2017, 22:55
  2. Moderátoři fóra SHW
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 01-05-2011, 18:37
  3. Návštěvnost fóra SHW
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 48