reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Hlucne kolecko mysi

Tommula (232)|15.1.2009 20:01
Zdravim,
nemate nekdo zkusenost s mysi ze setu Logitech LX110?
mam ho asi dva roky, a kolecko mysi je strasne hlucne, pri kazdem pohybu cvaka.
Je nejaka realna sance ho stisit? treba mys rozebrat a vycistit a promastit? Vim ze to neni buhvijaka mys, tak bych nerad slysel rady kup jinou.. k tomu mozna taky dojde ale ne ted. :)

Zkousel jsem ji vymenit sestre, mela v setu mysku RX650 ktera jede tak jak chci, ale vsimla si cvakajiciho kolecka tak ji musim vratit zpet :D
Intri (3490)|15.1.2009 20:02
Kolečka obvykle cvakají, záleží myš od myši, některá je hlučná až na půdu, některá vůbec. Pokud tak moc dřív necvakala, můžeš ji zkusit rozebrat, ale nevím, kolik úspěchu s optickou myškou budeš mít.
Tommula (232)|16.1.2009 05:32
no ja mam prave pocit ze chroustala uz od zacatku... jeste me napadlo ze bych mohl vyhodit to kolecko a otaceci mechanismus a zkusit tam nacpat z jine mysky.. ale netusim zda budu mit uspech nebo ne
xstreetfighter (453)|16.1.2009 07:41
ja bych ti k tomu jen rekl, ze tohle se da vyresit jen cestou pokus omyl, pokud to cvakalo uz od zacatku, nic s tim nenadelas, jedine ze bys byl extreme sikovny a vypodlozil tu "cvakajici" cast nejakou latkou, ktera tomu zabrani. Ale podle me tam cvaka, nejaky "mikrospinac" takze to bude muset byt prace na milimetry.
Tommula (232)|16.1.2009 08:05
takze sem mysku rozdelal, cvakal takovy dratek, ktery krokoval kolecko.. tak sem ho trosku prihl a super, akorat sem si rikal ze to malinko ete vratim aby to melo jistejsi krokovani a dratek mi spadl na zem a vyparil se :D :( kua.. :mistake nenasel sem ho, takze ted mam mysku s absolutne tichym koleckem ale zadnym krokovanim :cry

no zkusim doma jeste pohledat jinou mysku stejneho typu zda ten dratek v ni neobjevim, v praci v zadne mysce nebyl :notsure

Ale asi se poohlednu po necem jinem novem treba genius Traveler 1000

Edit: uz mam krokujici mysku :D z kancelarske sponky sem naohybal jiny dratek , bohuzel zase je to stejne hlucne jak predtim, ale aspon krokuje :D
xstreetfighter (453)|16.1.2009 13:11
zlate české ručičky, ja to rikam porad ikdyz jako narod tak strasne rychle degenerujeme
Petr S. (1220)|17.1.2009 08:26
Tak to je docela "haluz" :-) Připomínáš mi mě, když jsem opravoval základní desku :D
Tommula (232)|21.1.2009 06:02
no myslim ze se to tu muze uzavrit.. vcera sem nasel bezdrt. mysku stejneho typu tak sem prekopal vnitrnosti do sve a vse jede tak jak ma a kolecko necvaka :-)