reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Google updater

astec (1823)|15.1.2009 21:32
Poslední dobou mám velký problém s kukaččím vejcem od googlu. Službou google updater. To že si stahuje co chce, prosím. Ale už na několikáté mašině dělá strašný problém. místo winupdate naskočí stránka google, spomaluje mašinu a pod. Bohužel jsem nikde nenašel jak se toho neřádu zbavit. Goooglr kjupodivu mlčí. Vymazání po spuštění, registrů, adresářů a všech zmínek nepomáhá. Největší nepořádek to dělá po nainstalování Picasa.
Takže pokud máte nějaký nápad jak se toho šmejdu zavit budu jen rád.
EditorPO (2819)|15.1.2009 22:27
Asi ho mas vo Firefoxe. Nastroje > Doplnky > Zasuvne moduly.

Exe subor je [code]C:\Documents and Settings\xxxxx\Local Settings\Application Data\Google\Update\[/code]A v registroch [code]HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run[/code]Pomocou Spybotu sa da vypnut v programoch po spusteni.

Nepouzivas nahodou prehliadac Google Chrome?

Prave som zistil ze niektore malware programy sa maskuju za GoogleUpdate.exe a vtedy su v adresari [CODE]c:\windows or c:\windows\system32[/CODE]
astec (1823)|15.1.2009 22:40
[QUOTE=EditorPO;207203]Asi ho mas vo Firefoxe. Nastroje > Doplnky > Zasuvne moduly.

Exe subor je [code]C:\Documents and Settings\xxxxx\Local Settings\Application Data\Google\Update\[/code]Pomocou Spybotu sa da vypnut v programoch po spusteni.

Nepouzivas nahodou prehliadac Google Chrome?[/QUOTE]

Jedná se o IE 7. Vše co píšeš, jsem uvedl v příspěvku že jsem udělal. Marně.....

Ano na některých mašinách je, tedy byl, tento prohlížeč. Spíše na většině.
EditorPO (2819)|15.1.2009 22:42
[quote=astec;207209]Jedná se o IE 7. Vše co píšeš, jsem uvedl v příspěvku že jsem udělal. Marně....[/quote]

Moze to byt malware, dopisal som to este do mojho postu.

Subory "Po spusteni" mazes akym sposobom?

[quote=astec;207209]Ano na některých mašinách je, tedy byl, tento prohlížeč. Spíše na většině.[/quote]

Tento updater je instalovany skoro vsetkymi aplikaciami od Google. Po ich odinstalovani zostava v systeme.
astec (1823)|15.1.2009 23:07
[QUOTE=EditorPO;207211]Moze to byt malware, dopisal som to este do mojho postu.

Subory "Po spusteni" mazes akym sposobom?



Tento updater je instalovany skoro vsetkymi aplikaciami od Google. Po ich odinstalovani zostava v systeme.[/QUOTE]

Čoveče nic proti tobě, ale už Ti to psalo pár lidí, čti co je napsáno...
V registrech ení zmínka o google, není ani po startu. Vče co se podobalo google je z disku pryč. Po restartech se nic nového neobjeví. Jen pořád nejde windows update, naskakuje stránka google. procesy neběží. A najednou se objeví hlláška že se chce aktualizovat aplikace od googlu.
EditorPO (2819)|15.1.2009 23:59
[quote=astec;207222]Čoveče nic proti tobě, ale už Ti to psalo pár lidí, čti co je napsáno...
V registrech ení zmínka o google, není ani po startu. Vče co se podobalo google je z disku pryč. Po restartech se nic nového neobjeví. Jen pořád nejde windows update, naskakuje stránka google. procesy neběží. A najednou se objeví hlláška že se chce aktualizovat aplikace od googlu.[/quote]
Klidek. Citam "co je napsano". V prvom prispevku si pisal, ze mas problem so sluzbou "google updater", ze namiesto winupdate ti otvori google a ze sa chces "toho neřádu" zbavit. Este si napisal, ze najvacsi problem to robi po nainstalovani Picasa.

Na to vsetko som ti napisal, ze GoogleUpdater instaluju skoro vsetky Google programy (Picasa je jeden z nich). Po ich odinstalovani updater zostava aktivny. Asi si to "vycistil" nedostatocne, ked ti to stale blbne. Skusal si ten Spybot? Ja som to s nim v pohode vypol. Taktiez sa pozri do "services", ci ti nebezi sluzba "Google Updater Service", nastav ju ako "odpojenu" alebo "manualne".

V neposlednom rade skontroluj subor C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts