reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ve Win XP se nelze připojit na datový oddíl

grapherX (888)|17.1.2009 12:05
Čau. Potřeboval jsem program Pinnacle 9 tak jsem si nahodil Win XP jelikož na Vistách jej nelze spustit. A po nainstalování XP se nemůžu dostat na datový oddíl. Když přez Tento POčítač spustím disk vyskočí mi chyba s hláškou: "Systém Windows nemůže nalézt resycled\boot.com. Přesvěčte se, zda je název zadán správně, a akci opakujte. Pro hledání souboru klepněte na tlačítko start a pak na položku Hledat". Ten soubor jsem zkoušel hledat a nenašel nic. Přez průzkumník se na HDD dostanu ale přez Tento počítač ne. Nevím vůbec co stím. Když jsem měl předtím XP tak vše fungovalo uplně v pohodě. Ve Vistách jsem tento problém také neměl. Díky všem za radu.
grapherX (888)|17.1.2009 12:40
Vzpomněl jsem si že mi tento soubor smazal EasyCleaner který sem použával na Vistách. JEnže nemam vytvořenou zálohu a už bohužel ani ne obnovení ve Vistách. :( Neexistuje na to nějaký příkaz d konzole který by to vytvořil. Napadlo mě použít fixboot(přiznávám ,že nemam šajnu co to má vůbec dělat, ale vypadal jako jediný z toho výběru ,že by mohl zabrat.) , ten ale nepomohl.
grapherX (888)|17.1.2009 12:52
Už je po problému. Pomoc googla jsem se dostal k programu ComboFix a ten to celý nějak spravil a už to funguje.