Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 21 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 313

Téma: Windows 7 Beta, RC, RTM

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Registrace
    Feb 2008

Povedlo se někomu na Win7 build 7068 nainstalovat SUPERAntiSpyware Free Edition ? Pokaždé pokud nainstaluji a pokusím se program spustit, skončí to na BSOD. Má někdo podobnou zkušenost ?

Nováček Avatar uživatele RossiD
    Registrace
    Aug 2008

Na HTPC jsem dnes nainstaloval W7 /7100/ ,chtel bych se zeptat na par problemu ktere se naskytly.
    Na MB GA-MA69G-S3H je integrovana grafika ATI Radeon X1250,nedari se mi nainstalovat aktualni ovladace /i pres volbu kompatibility s OS Vista/.
    AverTV Duo Hybrid PCI-Express nenachazi zadne kanaly v pasmu DVB-T ac v OS Vista vse fungovalo bez problemu,analogova cast funguje normalne ...
    Je mi jasne,ze je to otazka ovladacu,ale treba je i nejaky jiny postup ktery vyse uvedene problemy opravi /nebo take ne/ ...
    Pokud nekdo mate podobny zadrhel a zdolali jste jej,predem diky za tip ci reseni ...

Registrace
    Feb 2008

Co se týče TV karty, spíše bych Ti doporučil sousedící fórum TV Freak.
    Co se týče ovladačů pro X1250 nějaké info je zde. Asi jsi zkoušel stáhnout z webu ATI drivery pro Win7 na jinou grafickou kartu. Co alternativní drivery, také nefungují ?

Registrace
    Aug 2008

Problem s TV kartou tedy nastolim na sousednim foru ...
    Ovladace pro X1250/W7 jsem se ani nepokousel stahovat,tato grafika tam neni ani uvedena - zkousel jsem ty z OS Vista,alernativy jsem jeste nezkousel - muzes dat nejaky link ? Dekuji za rady !

Registrace
    Feb 2008

ATI Catalyst 9.4 - není oficiální podpora pro X1250, ale je podpora pro Win7. Můžeš vyzkoušet, třeba to proběhne bez problémů.
    Alternativní ovladače - zde si můžeš vybrat alternativní ovladač a pokusit se jej "rozchodit".
    Bohužel praktickou zkušenost s X1250 pod Win7 nemám, takže to budeš muset odzkoušet. Po každém reinstallu ovladačů, vždy odstraň zbytky ovladačů pomocí Driver Sweeperu

Registrace
    Aug 2008

Tak opet velke diky,vse vyzkousim - totalni odinstalace puvodnich ovladacu pred instalaci novych je samozrejmnost
    Jinak Tv Tuner se k memu udivu sam rozbehl,bohuzel absolutne netusim co ho k tomu vedlo - coz mne stve /jsou hald veci mezi nebem a zemi/ ...
    Jeste jednou dekuji !

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Jak "rozběhl", v čem? V DVB-T, jak jsi postoval i na TVFreaku? Nenainstaloval jsi náhodpu mezitím nějaký Mpeg2 dekoder? (=DVDplayer apod.)

Registrace
    Aug 2008

Mno,jak jsem experimentoval s ovladaci GK,musel jsem pokazde restartovat system a po jednom takovem restartu jsem vyzkousel /co kdyby/ vyhledavani kanalu DVB-T v MCE,coz se podarilo a vse funguje jak ma.Jinak Mpeg2 dekoder je jiz v poslednich verzich soucasti ovladace pro AverTv,ten neni treba samostatne instalovat.Jak ale rikam - nevim jak k naprave doslo,takze mohu ocekavat stejny problem pri update OS ci jeho reinstalaci
    Bohuzel totez nemohu rici o ovladacich GK s tim mam stale problem,nic nezabira,budu muset vyckat na ATI az se rozhoupe a vyda podporu i pro X 1250 ...
    S OS W7 na HTPC jsem jinak celkove spokojen,je rozhodne sviznejsi nez Vista a zmeny jsem zaznamenal i u MCE,ktere primarne pouzivam /jak jinak u HTPC,ze?/,trosku zamrzi nefunkcnost pluginu Yougle /prehravani klipu z You Tube atd../,ale snad se po oficialnim vydani W7 RC vse pohne kupredu a i tyto male podpurne programky budou fungovat k plne spokojenosti.
    Displej iMon vcetne DO nezklamal a po nainstalovani ovladacu z Vist slape na 100% /jen mala informace pro ostatni uzivatele .../
    Zvuk na integrovane ZK take v poradku ...
    Tolik asi prvni strucne shrnuti pro mne noveho OS Win 7.

Registrace
    Feb 2008

S grafikou budeš asi mít docela problem. Je to postarší grafická karta a myslím, že ATI se moc kupředu v tomto nepožene. Co jsem se koukal na netu, tak zatím s tím má každý problém (X1250 + Win7).

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

@RossiD: Ono není mpeg jako mpeg - u toho DVB-T jde o TS (Transport Stream) a jsou tam drobné rozdíly dekodování.

Registrace
    Aug 2008

Uff,preci nebudu dostacujici MB menit ci dokupovat samostatnou GK kvuli lenivosti ATI,musim verit,ze se casem dostane s updatem i na starsi HW.Kazdopadne zatim si vystacim s tim co mi nastavil OS po instalaci - na plazme jsou filmy "divatelne" a manzelka mne po tomto upgrade zatim nebije /i kdyz jsem to videl cerne /.
    V problematice mpeg se opravdu moc nevyznam,v tomto jsem vicemene pasivni uzivatel i kdyz je pravdou,ze ona samooprava DVB-T mi moc pod nos nejde a rad bych vedel kde byl onen kamen urazu,lec radeji necham stav veci jaky je a stourat se v OS/mpeg budu az po dalsi instalaci.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Windows 7 RC1 ke stazeni

Je nutne pouzit IE ke stazeni a mit live ID, na konci vam to vygeneruje klic, kterej by mel byt v kombinaci s W7 RC1 platny az do prvniho cervna 2010, ovsem jdou pouzit i klice z prvniho verejneho beta programu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Slo vam stahout iso z M$? Ja jsem se dostal za prihlaseni a dal uz ne. Asi jsou pretizene servery.
    PS: zkousel jsem to dopoledne.

Strana 3 z 21 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Diablo 3 beta
    Od hanx v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-04-2012, 10:01
  2. IE9 beta kdy ?
    Od tjurny v sekci Internet
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-09-2010, 19:41
  3. Windows Vista & Windows Server 2008 SP2 Beta