Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 15 z 21 PrvníPrvní ... 51314151617 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 313

Téma: Windows 7 Beta, RC, RTM

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    A proc neupgradnes na 7100?
    Jde mi pouze o tu novou instalaci win. Abych nemusel vše znova absolvovat. Nicméně možná se zeptám blbě, ale pokud lze aktuální verzi pouze přeinstalovat tou novou,aby mi vše zůstalo nainstalováno (aplikace,atd.) a bylo spustitelné bez reinstalace, tak by byl můj problém víceméně vyřešen. Nikdy jsem tuto možnost ve starších verzí Win nezkoušel, tudíž nevím a proto se ptám
    Díky za vysvětelní

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od noegoncz Zobrazit příspěvek
    Jde mi pouze o tu novou instalaci win. Abych nemusel vše znova absolvovat. Nicméně možná se zeptám blbě, ale pokud lze aktuální verzi pouze přeinstalovat tou novou,aby mi vše zůstalo nainstalováno (aplikace,atd.) a bylo spustitelné bez reinstalace, tak by byl můj problém víceméně vyřešen. Nikdy jsem tuto možnost ve starších verzí Win nezkoušel, tudíž nevím a proto se ptám
    Díky za vysvětelní
    http://forums.techarena.in/tips-tweaks/1173899.htm

Obyvatel SHW Avatar uživatele noegoncz
    Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    díky. alespoň to zkusím. hodntit nemůžu, asi jsi byl poslední, koho jsem hodnotil dříve

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Seznam důležitých změn ve Win7

• seřazeno podle kategorie či abecedy
    • informace o dostupnosti dané funkce v jednotlivých edicích

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Potřebuju radu, jde o dual boot win7 s vistama - každý systém je na svém disku a jediná současné možnost je přehazovat přednost přes bios. Nějaké typy jak se vyhnout externím aplikacím?

Registrace
    May 2006

Takhle - největší problém asi nastal v okamžiku, kdy si každý systém udělal svoje C:. Takže Visty mají své původní c: a systémový disk sedmiček vidí jako nějaké jiné písmeno. Sedmičky ovšem mají systémový taky c: a systémový vist vidí jako d:. Každopádně, navzájem se nevidí.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Zkousels rozdelit disk na dva, nainstalovat visty, nainstalovat na druhej oddil win7 a pak disky spojitpres diskpart? Oni se instaluji na 2. partisnu, ale disk se jmenuje C: ikdyz je to vlastne D:
    Nevim jestli to pomuze, jen takovej napad

Registrace
    May 2006

Nenene, oba systémy zlstanou tak, jak jsou. Hlavně s vistama nechci hýbat. Pokud jde o disky, jsou fyzicky dva a každý je rozdělený na dva oddíly.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    Hlavně s vistama nechci hýbat. Pokud jde o disky, jsou fyzicky dva a každý je rozdělený na dva oddíly.
    Jj, to chapu - taky mam kazdej system na jinym disku (fyzicky) a delam to jako ty, preci jen mam na tech vistach praci a za to stourani mi to nestoji. Tak jak jsem to psal jsem to udelal s 6801 - a blbec jsem smazal to d: a pak jsem to dal nejak dohromady s tim, ze visty jedou normalne akorat mi nedaj na vyber mezi win7 a vistama, je tam jenom vista. Na prvnim se klasicky objevi win7 a vista. Jak je to s aktualnim buildem netusim - 6801 mel prvni partisnu 10mb a 7000 uz 200mb

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

http://windows7news.com/2009/07/11/w...final-upgrade/
    To sum it up: If you are running the Windows 7 RC you can buy a Windows 7 Upgrade to install Windows 7 final on your computer system without needing Windows XP or Windows Vista during the first installation.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2008

U nas to mas jedno, rozdiel medzi Upgrade a Retail Windows E je len v obale. Obe budu full verzie, ktore musis nainstalovat na cisty disk.

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Nováček
    Registrace
    May 2006

Jo, to sem četl, hezké, ale na prd.

Takhle - největší problém asi nastal v okamžiku, kdy si každý systém udělal svoje C:. Takže Visty mají své původní c: a systémový disk sedmiček vidí jako nějaké jiné písmeno. Sedmičky ovšem mají systémový taky c: a systémový vist vidí jako d:. Každopádně, navzájem se nevidí.
    Tak to si protiřečíš - jestliže sedmičky vidí systém vist jako D:, tak se navzájem vidí !

Zkus něco jako EasyBCD - ale asi to stejně nerozchodíš, pokud jsou oba systémy "na C:".

Jinak bys musel přeinstalovat sedmičky při zapojených obou discích - pak by se měly sedmičky instalovat na D: a tím by bylo po problémech (těchto - možná se objeví jiné.)

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od peters Zobrazit příspěvek
    Tak to si protiřečíš - jestliže sedmičky vidí systém vist jako D:, tak se navzájem vidí !

Zkus něco jako EasyBCD - ale asi to stejně nerozchodíš, pokud jsou oba systémy "na C:".

Jinak bys musel přeinstalovat sedmičky při zapojených obou discích - pak by se měly sedmičky instalovat na D: a tím by bylo po problémech (těchto - možná se objeví jiné.)
    Napíšu story

Bylo nebylo, na mém PC se proháněli Visty. Fakčili dobře, už nějaký ten rok, ale objevení sedmiček mi nedalo spát a nakonec se se jal je otestovat. Protože mi nedostačovalo místo na disku, dokoupil sem druhý. V té době byly visty na starším disku rozděleném na c: a d:. Dokoupený disk byl rozdělen na dvě části, jedna i: a druhá k:. Při instalaci sedmiček viděli vše v pořádku, ovšem disky v pořadí i:, c:, d: a k:. Bohužel sem se na to nekoukal, zkouknul sem menovku a plácl sem systém. Jaké bylo překvapení, když sem v sedmičkách našel rozdělení disků jako c: (i, d: (c, e: (d a k: -> v závorce jak to vidí visty. Už kapiš? Externím aplikacím bych se rád vyhnul, většinou s nima víc věcí poryju než napravím. A násilím měnit písmena jednotek nechci kvůli nainstalovaným aplikacím.

Registrace
    May 2008

Při instalaci sedmiček viděli vše v pořádku, ovšem disky v pořadí i:, c:, d: a k:. Bohužel sem se na to nekoukal, zkouknul sem menovku a plácl sem systém.
    Jj, to by odpovidalo - oni si totiz vytvori win7 pri instalaci C: a D: pokud je disk rozdelen pred instalaci. Navic se to lisi build od buildu! Jeden z buildu jsem dokonce nemohl nainstalovat dokud jsem nevytvoril D:! Ikdyz nainstalujes win7 na jeden nerozdeleny disk tak se vytvori dve partisny (tentokrat neviditelne pod windows/instalatorem) - OS je na partisne D: (ktere ma ovsem zmenene pismenko na C a prvni partisna (200MB) je C: ovsem pismenka jsou otoceny. Ja kdyz koukal co to je za bordel tak jsem to D:cko smazal s tim, ze je to druhej disk (fyzicky) a ono ne - byl to OS. V tom DISKPARTU jsem to nakonec dal dohromady (akorat jsem musel "opravit" boot z instalacniho dvd)

edit: s tim videnim/nevidenim mi to blblo taky, ale stacilo najet z win7, za chodu pridat disk s vistama a po restaru uz to slapalo akorat s prohazenyma pismenkama
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 1.jpg 
Zobrazení: 92 
Velikost: 87.2 KB 
ID: 11873   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 2.jpg 
Zobrazení: 91 
Velikost: 115.5 KB 
ID: 11874   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 3.jpg 
Zobrazení: 86 
Velikost: 83.9 KB 
ID: 11875   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti