Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 21 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 313

Téma: Windows 7 Beta, RC, RTM

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Cau,tak jsem si chtel vyzkouset beta verzi novych Windows a nic se nekona.Nejprve jsem chtel windows naistalovat na druhy oddil disku.Vse probihalo korektne ,ele po poslednim restartu a dokonceni spusteni systemu.Celou dobu mi vse fungovalo,jak ma,ale pri dokonceni,ktere nemohu provest,prozoze nemam obraz.Pri dokonceni po uvitaci obrazovce se mi vypne monitor,protoze nema signal.Nevite v cem by mohl byt proble?Vim,ze to je beta,ale nikde jsem se na forech s timto nesetkal.PC:AMD 5000+ Black,ram 2x1GB+2x512MB A-data,Grafika Gigabyte 8800GT,Deska Nforce 4 M61P-S3,Zdroj Corsair 550W.
    Naposledy upraveno uživatelem pas!k: 06-05-2009 v 18:29

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

co mas za monitor ?
    // zkus to spustit v nouzovem rezimu

Starousedlík SHW Avatar uživatele Petr S.
    Registrace
    Nov 2006

Monitorem to imho nebude, ale ten nouzový režim určitě zkus. Pak se v něm můžeš podívat do správce zařízení, jestli jsou všechny ovladače korektně nainstalovány...

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Neměl teď někdy podobnej problém Intri?Tušim,že to řešil zapojením na jinej monitor a šlapalo to.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Jj, přesně toto se mi stalo na jednom monitoru od Aceru ( akorát podle popisu hádám, že na jiném místě instalace ). Monitor se vypl v době, kdy mělo dojít ke změně rozlišení. Výměna monitoru za jakýkoliv jiný by fakt mohla pomoct.

Registrace
    Nov 2006

No tak to je docela masakr Kde jen soudruzi z Microsoftu udělali chybu

Registrace
    Sep 2007

Těžko říct, nenapadá mě, v čem by tohlo mohlo být. Buď chybějící ovladače pro dané monitory, nebo mě ještě napadl nějaký nesprávný postup při přepínání rozlišení - můj Acer totiž při ztrátě signálu za běhu PC už signál neobnoví ( asi ztratí signál z DVI, tak zkusí hledat na D-Subu, nenajde, tak se prostě vypne ). Tak jestli při tom přepínání Windows na chvíli zcela nezruší signál ( což by ten monitor jako ztrátu signálu vyhodnotil ).

Jen tak pro zajímavost: jaký je ten monitor, na kterém to nejede, a jaký, na kterém jo, Barbone?

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Mám monitor AOC 19".Žadný problém jsem s ním neměl.Je zajímavé,že v průběhu instalace se mi přepne do nativního rozlišení a instalace pokračuje v pořádku.Ale až při posledním náběhu se to po ukázání loga windows podělá.S vistama to fungovalo.Monitor je D-Sub.

Registrace
    Sep 2007

Jestli máš k dispozici jiný monitor, prostě ho zkus. Případně ten nouzák, jak ti tady už radili. Ve tvém stádiu instalace už nouzový režim k dipozici je.

Registrace
    Nov 2006

Intri: Jj, máš pravdu. S těmito monitory jsem se také už setkal, nebo o nich minimálně slyšel. Na některých to opravdu dělá po odpojení a opětovném připojení přesně to, co popisuješ.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Cau.Predem dekuji za nazory.Bohuzel jsem system vymazal drive,nez jsem mohl vyzkouset nouzovy rezim.Tak jsem se rozhodl ho instalovat znova a svete div se on mi najednou ukazal obrazovku s jmenem pocitace a zadanim hesla a dokoncil jsem instalaci.To znamena ze monitorem to neni,ve spravci zarizeni vse v poradku a s konfiguraci pc jsem vubec nic nedelal,az na nove nacteni pevneho disku v biosu,coz nepovazuji za rozhodujici.Takze nevim,kde soudruzi z NDR udelali chybu.

Registrace
    Nov 2006

Evidentně v té betaverzi bude nějaká chyba

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Jde ta beta verze Win7 ještě stáhnout? U Microsoftu mi to nějak nejde, zasekne se to vždycky po výběru jazykové verze.

Registrace
    Sep 2007

Zkus to přes IE. Microsoft má očividně duševní problémy s jinými prohlížeči.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od HonzaSi Zobrazit příspěvek
    Jde ta beta verze Win7 ještě stáhnout? U Microsoftu mi to nějak nejde, zasekne se to vždycky po výběru jazykové verze.
    http://www.techspot.com/downloads/47...eta-64bit.html
    http://www.techspot.com/downloads/47...eta-32bit.html

Strana 1 z 21 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Diablo 3 beta
    Od hanx v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-04-2012, 10:01
  2. IE9 beta kdy ?
    Od tjurny v sekci Internet
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-09-2010, 19:41