Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 8 z 8

Téma: Delta Electronics DPS-700MB A (700W)

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Máte někdo zkušenost s tímto zdrojem? Jedná se o produkt z některého počítače/skříně HP:

http://www.aukro.cz/item525511547_de...dps_700mb.html

Jeden se mi dostal do rukou, rozdělal jsem ho a byl jsem nadmíru překvapen, co ukrývá uvnitř! V brzké době doplním fotografie, ale už jen kvalita provedení, osazení - použité komponenty (např. kondenzátory Samxon, Rubycon a Nippon)
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele -HoNY-
    Registrace
    May 2006

Delty co jsem měl v rukách měli kvalitu zpracování "různou". Někdy fakt povedené kousky, jindy škoda mluvit.

Registrace
    May 2006

Přidávám fota jak jsem slíbil:

Důležité upozornění, zdroj má větší nestandardní rozměry (je delší) a má velmi krátký hlavní 24pin ATX konektor (pouhých 32cm!) a 4pin konektor pro napájení CPU 39cm. Ostatní kabeláž je víc než dlouhá, včetně 3pin+4pin konektorů pro napájení VGA. Co se týče hlučnosti, po zapnutí je neslyšitelný, zatím se mi ho nepodařilo zatížit tak aby zvýšil otáčky nebo dokonce vyfukoval teplej vzduch, ale to bude hlavně testováním na stole .

Jinak kdyby měl někdo zájem, možná bych byl schopen nějaký tento zdroj sehnat, případně se objevují na Aukru atp.

EDIT: Zajímala by mě účinnost tohoto zdroje, zejména vzhledem k zatížení, jak jen ji ale zjistit ?:-)
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 19-01-2009 v 14:44 Důvod: Doplnění

Registrace
    May 2006

Tak a ještě jedno doplnění, ve středu bych měl mít k dispozici pár kousků, kdyby měl někdo zájem, cena by byla nejspíše 600,- CZK za kus + doprava (případně osobní odběr v Trutnově)

Nováček
    Registrace
    Oct 2009

Měl bych zájem o tenhle zdroj. Je ještě k mání. Ty přispěvky jsou celkem stare. Kdyžtak napiš na email. xneox@tiscali.cz

Předem moc dík...

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

Ahoj, ak nepoznas znacku DELTA: robia tie najkvalitnejsie zdroje ake som kedy videl !
    Su to tusim Amici a su fakt spica.
    Doporucujem.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Neo111928 Zobrazit příspěvek
    Měl bych zájem o tenhle zdroj. Je ještě k mání. Ty přispěvky jsou celkem stare. Kdyžtak napiš na email. xneox@tiscali.cz
    Bude lepší, když mu napíšeš SZ. Už tu skoro dva měsíce nebyl, takže těžko říci, kdy zase zavítá.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Mám toto trafo už 1 rok a jsem s ním velice spokojen!!

Podobná témata

1. Delta Electronics DPS-650LB A - cena 650 Kč
    Od superdrooper v sekci Zdroje
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 05-03-2010, 20:12