reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Delta Electronics DPS-700MB A (700W)

boboco (1987)|18.1.2009 12:30
Máte někdo zkušenost s tímto zdrojem? Jedná se o produkt z některého počítače/skříně HP:

http://www.aukro.cz/item525511547_delta_electronics_inc_700w_dps_700mb.html

Jeden se mi dostal do rukou, rozdělal jsem ho a byl jsem nadmíru překvapen, co ukrývá uvnitř! V brzké době doplním fotografie, ale už jen kvalita provedení, osazení - použité komponenty (např. kondenzátory Samxon, Rubycon a Nippon) :slug
-HoNY- (557)|19.1.2009 02:22
Delty co jsem měl v rukách měli kvalitu zpracování "různou". Někdy fakt povedené kousky, jindy škoda mluvit.
boboco (1987)|19.1.2009 09:51
Přidávám fota jak jsem slíbil:























Důležité upozornění, zdroj má větší nestandardní rozměry (je delší) a má velmi krátký hlavní 24pin ATX konektor (pouhých 32cm!) a 4pin konektor pro napájení CPU 39cm. Ostatní kabeláž je víc než dlouhá, včetně 3pin+4pin konektorů pro napájení VGA. Co se týče hlučnosti, po zapnutí je neslyšitelný, zatím se mi ho nepodařilo zatížit tak aby zvýšil otáčky nebo dokonce vyfukoval teplej vzduch, ale to bude hlavně testováním na stole :).

Jinak kdyby měl někdo zájem, možná bych byl schopen nějaký tento zdroj sehnat, případně se objevují na Aukru atp.

EDIT: Zajímala by mě účinnost tohoto zdroje, zejména vzhledem k zatížení, jak jen ji ale zjistit ?:-)
boboco (1987)|19.1.2009 17:01
Tak a ještě jedno doplnění, ve středu bych měl mít k dispozici pár kousků:turtle, kdyby měl někdo zájem, cena by byla nejspíše 600,- CZK za kus + doprava (případně osobní odběr v Trutnově)
peto seal (40)|11.10.2009 20:53
Ahoj, ak nepoznas znacku DELTA: robia tie najkvalitnejsie zdroje ake som kedy videl !
Su to tusim Amici a su fakt spica.
Doporucujem.