Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: Externí HDD

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza.4.ever
    Registrace
    Oct 2008

jj,vybíral sem ho protože je pro PATA i SATA a taky chlazení....měl by bát z větší části hliníkovej,takže by měl být OK...takže myslíš,že to je lepší než kupovat "hotovej" ext HDD?jen ze zvědavosti,jsou v nich klasické disky,nebo nejaké extra?a co se týče disku,nebude mu vadit,že třeba bude postavenej na boku?nebo se dá ten rámeček normálně poožit na stůl?a co nějaké vibrace?aby mi neběhal po stole.a spotřeba v porovnání s "hotovým" ?no,ale i tak to vypadá,že ted asi koupím ten box,dám do něj ten PATA...a disk možná až později...třeba zlevní ještě...uvidím podle výplaty..
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    Oct 2008

tak ten box na HDD začal být dost aktuální,tak bych se chtěl zeptat,jestli někdo má zkušenosti přímo s tímhle
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...40004000000JE8
    a nebo je nějakej,kterej by byl lepší?ale přitom pro IDE/SATA a připojení pomocí USB a eSATA?uvítám jakékoli zkušenosti,rady a doporučení...díky

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Dik ti o post vejš píšu, že sem ho kupoval a co si o něm myslim...

Registrace
    Oct 2008

jasně,jen jsem chtěl slyšet i jinej názor...tak jsem se zeptal....nic víc

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Honza.4.ever Zobrazit příspěvek
    tak ten box na HDD začal být dost aktuální,tak bych se chtěl zeptat,jestli někdo má zkušenosti přímo s tímhle
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...40004000000JE8
    a nebo je nějakej,kterej by byl lepší?ale přitom pro IDE/SATA a připojení pomocí USB a eSATA?uvítám jakékoli zkušenosti,rady a doporučení...díky
    Zdravím,
    tak tenhle externí box má přítel(teď si nejsem jistá, jestli tam nemá i firewire,ale to bych kecala) je s ním vcelku spokojen. Jak už píše kolega výše, jediný problém byl s instalací disku, ale když už ho tam nějak napastíš, bude Ti myslím sloužit dobře. Další možné mínus je napájecí adaptér, který je o velikosti napájecího adaptéru k notebooku..já mám tohle: http://www.suntech.cz/produkt/55956/...TA-HDD-USB.htm (jen vybavenější model)a je k tomu jednoduchý adaptérek o velikosti nabíječky k telefonu. Psals, že jednou za čas káblíky uneseš takže žádný problém. Co se týče chlazení, tak myslím, že za tu cenu je výborné. Položit to můžeš jak chceš..naležato/nastojato, víceméně to nevadí při chodu/i když nějací rejpalové by mohli začít pindat o působení gravitace na plotny atd.když je nastojato...disky si ale do hrobu neberem / Sumasumárum:box s diskem WD 360 GB funguje bez problému cca.již 2roky.
    btw.možná ještě by stálo za úvahu mrknout jak velké disky ti to uchladí, koukám, že v alfě mají víc verzí..do 500GB, do 1TB..pro pozdější upgrade..a rozdíl v ceně není tak markantní.
    GL.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

wapap??? Četl si ten thread? Bavíme se tu o boxu, do kterýho jde dát PATA i SATA - a ty nabízíš jako alternativu čistej SATA box. Navíc připojitelnej jen pomocí "zastaralýho USB"
    (eSATA má trojnásobnou datovou propustnost, o (ne)zatížení CPU nemluvě a jde vyvést snad už z každýho počítače). Takže neříkám, že ten CM box je nejlepší ze všech, ale zrovna ten co doporučuješ ty bych nikdy nekoupil...

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Logout Zobrazit příspěvek
    wapap??? Četl si ten thread? Bavíme se tu o boxu, do kterýho jde dát PATA i SATA - a ty nabízíš jako alternativu čistej SATA box. Navíc připojitelnej jen pomocí "zastaralýho USB"
    (eSATA má trojnásobnou datovou propustnost, o (ne)zatížení CPU nemluvě a jde vyvést snad už z každýho počítače). Takže neříkám, že ten CM box je nejlepší ze všech, ale zrovna ten co doporučuješ ty bych nikdy nekoupil...
    a tys ho četl? nebo ses jen špatně vyspal a potřebuješ si na někom spravit náladu? Se ptal na názory..Nechápu, proč mě tu poučuješ o eSATA, CPU atd. Já hodnotila čistě jen ten link co nahodil. Krom toho na občasné přenášení dat BOHATĚ stačí.

btw.možná jsi z mého předchozího příspěvku nepochopil, že na tom mém boxu hodnotím jako plus jen ten malý adaptér a dále pak pokračuji v hodnocení toho jeho boxu!
    Naposledy upraveno uživatelem wapap: 06-02-2009 v 22:10

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12