reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

unreal comander

Magnatt (145)|19.1.2009 17:50
Jak už to tak bývá, tak když se učím na zkoušky, odvádím si pozornost různými věcmi. Teď jsme narazil na jednu věc. Rozhodl jsem se mrknout na pluginy pro UT, jsou to ty samé jaké se používají v TCM, ale nemohu přijít na to, jak je nainstalovat? Máte s tím někdo zkušenost?
pas!k (3765)|20.1.2009 07:02
A kdyz ten stazeny plugin poklikas pres ten commander tak to nic neudela?
Magnatt (145)|20.1.2009 12:00
Jask to myslíš? On nemá žádnou instalačku. Přišel jsem na to, že v nastevení jsou tzv. "Doplňky", tam se zadá cesta k wlx, či wcx souborům, to není problém, ale jak je pak aktivovat, na to jsem se snažil přijít včera, ale nic. Respektive se pak musí nbastavit ikonky do spouštěcího panelu....
EditorPO (2819)|20.1.2009 16:55
[quote=Magnatt;208694]Jak už to tak bývá, tak když se učím na zkoušky, odvádím si pozornost různými věcmi. Teď jsme narazil na jednu věc. Rozhodl jsem se mrknout na pluginy pro UT, jsou to ty samé jaké se používají v TCM, ale nemohu přijít na to, jak je nainstalovat? Máte s tím někdo zkušenost?[/quote]
1. Stiahni si TC Plugins Manager. Rozbal do novovytvoreneho adresara (napr. C:\TCplugManager).
2. V tomto adresari si vytvor dalsi adresar (napr. _plugins), kam budes kopirovat nove pluginy, ktore mozes nechat zbalene tak ako ich stiahnes.
3. Spusti Plugman, skontroluj spravnost vesty k programu UC (TCM) a k jeho *.ini suboru.
4. Klikni na sipku vedla Install, vyber Install from archive, vyber dany plugin z adresara _plugins, potvrd OK.
4. Plugin sa ti nainstaluje. Ak je to u konkretneho mozne, mozes ho dalej konfigurovat alebo tweakovat. Taktiez tu mozes plugin odinstalovat.

Nie kazdy plugin ma nejaku ikonku.
Magnatt (145)|20.1.2009 18:13
Dík, ale nechce to fungovat, požaduje to validní přístup k TCM, takže ten UT sice načte, ale práce v programu není možná žádná.
EditorPO (2819)|20.1.2009 19:10
Vyskusal som UC a mas pravdu. Osobne si myslim, ze to nie je bohvieaky filemanager. TC je urcite lepsi a premakanejsi.
1. V TC, ked dvojkliknes na zip subor s pluginom, tak ti hned ponukne instalaciu pluginu.
2. Do UC je fakt dost problematicke dostat nejaky plugin a podpora na webe minimalna
3. Mal by vediet pouzivat TC pluginy, co sa mi vsak uz v principe nezda fer, dokonca kvoli pluginom posiela na stranku http://totalcmd.net
4. Snazi sa kopirovat TC, ale v mnozstve funkcii je stale slaby
5. Ked do TC das potrebne pluginy, pripadne si nainstalujes PowerPack, tak je to super manager.
6. TC navyse podporuje WFX pluginy na pracu s filesystemami, ktore win standardne nepodporuje a WDX subory pre pracu s MP3
Magnatt (145)|20.1.2009 19:52
To ano, ale nechce se mi platit, pro běžnou práci mi bohatě stačí základní funkce a ty má UC, na archivaci, prohlížení obrázků apod stejně používám jiné programy, ale chtěl jsem ty pluginy vyzkoušet. Jinak dříve jsem zkoušel TCM s nějakým ultoimatem packem a bylo to fajn.
Lukas____ (2)|21.5.2009 09:15
[QUOTE=Magnatt;208694]Jak už to tak bývá, tak když se učím na zkoušky, odvádím si pozornost různými věcmi. Teď jsme narazil na jednu věc. Rozhodl jsem se mrknout na pluginy pro UT, jsou to ty samé jaké se používají v TCM, ale nemohu přijít na to, jak je nainstalovat? Máte s tím někdo zkušenost?[/QUOTE]

Ahoj,

Lister plugin je třeba nastavit v Options -> Plugins a potom na souboru použít klávesovou zkratku Ctrl + Q. Nebo F3, F10 a nastavit tyto pluginy znovu v Universal Vieweru.

Lukáš