reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ILJUSIN_bsod02

ILJUSIN (175)|20.1.2009 13:40
Druhý :)
Tentokrát to již myšlenku má :p
Hledejte chyby a informujte mě :D (určitě tam jsou :D )
ILJUSINMesto2b.jpg
ILJUSIN (175)|20.1.2009 13:42
Použitý obr.
mega_fo_02_newyork_panorama_hr_1385419.jpg
robky (3195)|20.1.2009 14:30
Chcelo by to možno tmavšiu modrú, videl si už BSOD?
ILJUSIN (175)|20.1.2009 14:43
[QUOTE=robky;209173]Chcelo by to možno tmavšiu modrú, videl si už BSOD?[/QUOTE]
No kdybych se s BSOD nesetkal tak bych se nezlobil :D
Tmavší modrá by byla možná lepší nikoliv hezčí :p
CommanderZ (512)|20.1.2009 17:02
WTF, no to mi reknete, jak je tohle mozny? Mam rozdelany obrazek zalozeny presne na te same fotce...akorat myslenka byla trosku jina. Muj plan byl takopvy, ze by misto nebe byla BSOD a pod ni mesto se zhasnutymi svetly. Bohuzel zhasnuti vsech svetel se neda udelat nejak proceduralne a tak je to na dlouhy lokte a tys me predbeh :P

Stejne bych to asi nedodelal, protoze fakt, ze bych se s tim jen stezi mohl zucasnit souteze me moc nemotivuje. Nevim jak ty, ale ja ten obrazek nasel na webu Siemense ;)

EDIT: Abyste mi verili :)
mega_fo_02_newyork_panorama_hr_1385419.jpg
zipp (166)|20.1.2009 22:23
[QUOTE=CommanderZ;209229]WTF, no to mi reknete, jak je tohle mozny? Mam rozdelany obrazek zalozeny presne na te same fotce...akorat myslenka byla trosku jina. Muj plan byl takopvy, ze by misto nebe byla BSOD a pod ni mesto se zhasnutymi svetly. Bohuzel zhasnuti vsech svetel se neda udelat nejak proceduralne a tak je to na dlouhy lokte a tys me predbeh :P

Stejne bych to asi nedodelal, protoze fakt, ze bych se s tim jen stezi mohl zucasnit souteze me moc nemotivuje. Nevim jak ty, ale ja ten obrazek nasel na webu Siemense ;)

EDIT: Abyste mi verili :)[/QUOTE]

heh, docela náhodička...
ILJUSIN (175)|21.1.2009 07:59
[QUOTE=CommanderZ;209229]WTF, no to mi reknete, jak je tohle mozny? Mam rozdelany obrazek zalozeny presne na te same fotce...akorat myslenka byla trosku jina. Muj plan byl takopvy, ze by misto nebe byla BSOD a pod ni mesto se zhasnutymi svetly. Bohuzel zhasnuti vsech svetel se neda udelat nejak proceduralne a tak je to na dlouhy lokte a tys me predbeh :P

Stejne bych to asi nedodelal, protoze fakt, ze bych se s tim jen stezi mohl zucasnit souteze me moc nemotivuje. Nevim jak ty, ale ja ten obrazek nasel na webu Siemense ;)

EDIT: Abyste mi verili :)[/QUOTE]
Ano na Siemensu :D
Proto se snažim uploadovat obrázky co nejdříve i když nejsou dokončený abych si to "přivlastnil" :D
Tím nechci říct že na tom nemůžeš dál pokračovat :)
czhunter (775)|21.1.2009 12:42
To je pěkné. Hrozně by se mi to líbilo jako grafický styl nějaké hry
CommanderZ (512)|21.1.2009 15:49
[QUOTE=ILJUSIN;209450]Ano na Siemensu :D
Proto se snažim uploadovat obrázky co nejdříve i když nejsou dokončený abych si to "přivlastnil" :D
Tím nechci říct že na tom nemůžeš dál pokračovat :)[/QUOTE]

Mam na praci lepsi veci (zkouskove) a tohle by bylo jeste na dlouho, takze se neboj :)

Jinak - jak je to s temi pravy, je treba mit vyslovny souhlas jako u toho MSI?
ILJUSIN (175)|21.1.2009 18:30
[QUOTE=CommanderZ;209608]Jinak - jak je to s temi pravi, je treba mit vyslovny souhlas jako u toho MSI?[/QUOTE]
No myslim že souhlas již budeš muset mít vždycky :) (pokud to nebude free no)
CommanderZ (512)|21.1.2009 19:06
[QUOTE=ILJUSIN;209681]No myslim že souhlas již budeš muset mít vždycky :) (pokud to nebude free no)[/QUOTE]

Tak good luck u Siemense :D

[SIZE="1"](A zedituj mi to i v ty citaci prosim prosim :) )[/SIZE]
zipp (166)|21.1.2009 21:37
[QUOTE=ILJUSIN;209681]No myslim že souhlas již budeš muset mít vždycky :) (pokud to nebude free no)[/QUOTE]

Podle mě tady nebude potřeba souhlas autora... Když sem koukal do pravidel, tak je ošetřený tímto bodem:

14.4.4. Účastník dále Účastí v SHWallpaper prohlašuje, že práva k užití Díla mu patří a že ručí za škody, které by Pořadatelům vznikly v důsledku nepravdivosti tohoto prohlášení, nebo v důsledku nerespektování autorských práv ze strany autora.

Pokud tomu dobře rozumim, tak nebude potřeba dokazovat jestli máš právo ony data použít, ale automaticky se s tím počítá a všechno de pak na tvojí hlavu...

Aneb chtěli jsme změnu, máme ji mít :D
Draken (1578)|21.1.2009 21:41
asi mam nějakou oční vadu ale já tam tem BSOD nevidim...jinak puzzle by to byly pěkný (měl bych zas co skládat)




....tak 2500dílků
zipp (166)|21.1.2009 21:57
[QUOTE=Draken;209763]asi mam nějakou oční vadu ale já tam tem BSOD nevidim...jinak puzzle by to byly pěkný (měl bych zas co skládat)




....tak 2500dílků[/QUOTE]

To, že tam BSOD nevidíš, neznamená, že tam neni... :)
EditorPO (2819)|21.1.2009 22:15
[quote=zipp;209760]Podle mě tady nebude potřeba souhlas autora... Když sem koukal do pravidel, tak je ošetřený tímto bodem:

14.4.4. Účastník dále Účastí v SHWallpaper prohlašuje, že práva k užití Díla mu patří a že ručí za škody, které by Pořadatelům vznikly v důsledku nepravdivosti tohoto prohlášení, nebo v důsledku nerespektování autorských práv ze strany autora.

Pokud tomu dobře rozumim, tak nebude potřeba dokazovat jestli máš právo ony data použít, ale automaticky se s tím počítá a všechno de pak na tvojí hlavu...

Aneb chtěli jsme změnu, máme ji mít :D[/quote]

14.2.6. Pokud se nejedná o zcela vlastní tvorbu, zavazuje se Účastník k poskytnutí zdrojových materiálů, které použil pro tvorbu wallpaperu, a také k uvedení informací o souhlasu jejich autorů k užití v jeho wallpaperu
zipp (166)|21.1.2009 22:24
[QUOTE=EditorPO;209799]14.2.6. Pokud se nejedná o zcela vlastní tvorbu, zavazuje se Účastník k poskytnutí zdrojových materiálů, které použil pro tvorbu wallpaperu, a také k uvedení informací o souhlasu jejich autorů k užití v jeho wallpaperu[/QUOTE]

Pravda pravdoucí, hledal sem nějakej vhodnej bod a tohle mi nějak uniklo :thumb je to jasný... Sice to trochu stíží práci, ale na druhou stranu by to mohlo vést k jedný věci-užívání vlastnoručně zhotovených materiálů, což vidim jako velký přínos jak pro soutěž, tak pro soutěžící...
EditorPO (2819)|22.1.2009 00:22
[quote=zipp;209807]Pravda pravdoucí, hledal sem nějakej vhodnej bod a tohle mi nějak uniklo :thumb je to jasný... Sice to trochu stíží práci, ale na druhou stranu by to mohlo vést k jedný věci-užívání vlastnoručně zhotovených materiálů, což vidim jako velký přínos jak pro soutěž, tak pro soutěžící...[/quote]
jednoznačne
ILJUSIN (175)|22.1.2009 08:02
Práva neřešte :D
Na tý stránce Siemensu byl i email na který jsem napsal a odpověd přišla prakticky okamžitě :) (zlatý Siemens :D )
Draken (1578)|22.1.2009 12:49
však já sem vašu piču taky neviděl a věřim že ju máte... :-)
ILJUSIN (175)|22.1.2009 14:19
[QUOTE=Draken;209992]však já sem vašu piču taky neviděl a věřim že ju máte... :-)[/QUOTE]
Neboj já ti jí časem ukážu :D
Draken (1578)|22.1.2009 22:40
:D:D:D