Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: Jakej soft na kompletni ochranu?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Gouranga Zobrazit příspěvek
    tady bych doporucil koupit to pres nakej ten jejich global nebo USA store pres paypal, kde jsem koupil trojlicenci za $100.. a to tehdy byl kurz jeste o neco niz..

..
    Divam se na global a licence na 1 pc je tam drazsi nez na cz eshopu .
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2009

NOD32 da best. Mám zkušenosti s AVG, AVASTEM, Kasperskym, a mnoha dalšími a NOD32 je po všech ohledech pro mě bezkonkurenčně nejlepší. Dalo by se říct, že když jsem se setkal s nodem, tak se i zdály ostatní konkurenční programy nepoužitelné. Ještě mohu doporučit SUPERAntiSpyware - freeware verze nemá rezidenční ochranu, ale jednorázový scan vycucne každý svinstvo, který NODU projde.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Divam se na global a licence na 1 pc je tam drazsi nez na cz eshopu .
    aha, koukam, ze se to za cas zmenilo. ceny (v CR) se postupne snizuji nebot:
    3/2007 - 1850 CZK - 1 licence, 1 rok, v ceksem obchode (tehdy jeste kaspersky CZ web nemel)
    4/2008 - 1617 CZK (99,96 USD) - 3 licence, 1 rok, kaspersky global nebo USA (nejsem si jistej), paypal, to uz snad ceskej existoval, ale byl znacne drazsi
    3/2009 - 3010 CZK (140 USD) - 3 licence, 2 roky - opet global nebo USA a to jsem zas kontroloval a z ciziny to vyslo lip.
    zda se tedy ze cesky ceny se tedy konecne srovnavaj a timto se omlouvam za nyni jiz ponekud starsi predpoklad (leden 09), ktery zda se dnes neplati.

Nováček Avatar uživatele Alpine
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od majxik Zobrazit příspěvek
    Za sebe doporučuju proti vir. Avasta a toho podpořit Firewallem. I když prolejzam kde jake stranky od kuď se chrlej viry, tak to přes avasta neprojde. :-)
    Dovolím si nesouhlasit. V mém případě se stalo, že jakýsi vir či co mi napadl všechny .exe soubory v systému a Avast neřekl ani slovo. Pak našel všechny napadené soubory a vypsal mi je, ale to asi až po 2 hodinovém testu ve stavu nouze.
    Přešel jsem na ESET Smart Security a nemám žádný problém.

Jak ale řikám, každému vyhovuje něco jiného a toto je pouze můj názor ze zkušenosti s Avastem.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Jakej procesor?
    Od legomen v sekci AMD - procesory a základní desky
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 08-12-2009, 19:01
  2. Jakej notas do 20k na hry.
    Od pumpy v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 22-11-2009, 18:05
  3. Ako zapnut ochranu proti SYN utokom
    Od lacream3 v sekci Antiviry a bezpečnost
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 06-10-2009, 18:51
  4. LCD: Jakej monitor do 3.700 Kč s Dph?
    Od Lobobery v sekci Monitory
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 14-07-2009, 09:01
  5. Windows Vista: Jak odstranit ochranu proti zápisu?
    Od BADMOPAR v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-05-2009, 20:31