reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

IBM Czech - Slovak Keycap Set

-HoNY- (557)|23.1.2009 02:43
Trochu jsem uklízel a musím se pochlubit následujícím úlovkem. Jde o sadu vyměnitelných kláves pro IBM, z dob, kdy měli počítače ještě svoji hodnotu a nešlo jen o hromada spotřebního zboží jehož výroba pomáhá růstu zemí třetího světa.

Balíček obsahuje sadu českých a slovenských kláves + manuál.

[attach]9140[/attach][attach]9142[/attach][attach]9143[/attach]
– pro zvětšení klikněte –
kolaz.jpg manual.jpg box.jpg
Intri (3490)|23.1.2009 03:20
Heh, jo, to byly časy.:-) Vzpomínám si, kdy náhradní/cizojazyčné klávesy byly celkem běžným příslušenstvím ke klávesnicím.
EditorPO (2819)|23.1.2009 05:05
Ach jo, tazko sa spomina ... urcite mam doma este dierne stitky :-)
mech13 (5526)|23.1.2009 07:18
nekde v supliku se mi bude valet hromada nahradnich klaves z notasů toshiba, stari cca 8-10 let. tehdy se k tomu i davala takova jakoby pinzeta pro snadne vytahovani klaves:)
zato tri roky stare FSC ma pouze cekse popisky bez anglickych a kdyz jsem projevil zajem o neco jako anglicke klavesy nebo tak neco, byla mi nabidnuta nova pouze anglicka klavesnice za neco pres litr.... davat litr za to ze si nejsu jiste jestli je & na 7 nebo 8 bych se mohl tak leda z vysoka...

EditorPO: pokud pro tebe nemaji nejakou vysokou hodnotu, tak derne stitky sbira -hodne_titulu- Maxmilian Honzik na VUT FIT;) http://www.fit.vutbr.cz/~honzik/ jen nevim jestli za ne dava najakou financni odmenu... (doufam ze to byl on)