Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 50

Téma: Víkendová diskuze: Jaké budou nové Windows 7?

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Je před námi konec týdne, proto Vás tímto zveme na naši víkendovou diskuzi s tématem:

Jaké budou nové Windows 7?

Je před námi vydání dalšího vývojového stupně operačního systému Windows, tentokrát s označením „Se7en“. Mnozí z Vás již určitě pilně testují beta verzi, takže jaké podle Vás nové Windows budou? Očekáváte hned po vydání bezproblémový, rychlý a stabilní operační systém, nebo budou nové Win7 použitelné až po vydání alespoň prvního Service Packu? Bude tento systém důstojným nástupcem Windows Vista? V čem bude jiný? Bude rychlejší, jak tvrdí Microsoft? Ať už jsou vaše názory jakékoli - vyjádřete se, zapojte se s ostatními do diskuze!

Do diskuze se mohou zapojit i neregistrovaní uživatelé. Pro napsání příspěvku stačí stisknout tlačítko "Odpověď", které se nachází u levého okraje této stránky (nad a pod výpisem jednotlivých příspěvků).
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Win7 budou imho Vista SE. Neocekavam ze si zazracnou rychlost z bety udrzi i do rtm, ale zaroven nepochybuji o tom ze budou rychlejsi nez Vista.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    Win7 budou imho Vista SE. Neocekavam ze si zazracnou rychlost z bety udrzi i do rtm, ale zaroven nepochybuji o tom ze budou rychlejsi nez Vista.
    Pochybuju o tom, že lidé, kteří mají visty, najdou nějaký opravdu podstatný důvod pro "upgrade" z Visty na Seven

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Smeli Zobrazit příspěvek
    Pochybuju o tom, že lidé, kteří mají visty, najdou nějaký opravdu podstatný důvod pro "upgrade" z Visty na Seven
    S tim souhlasim, ale neni to trochu ironie ze lide vseobecne mnohem lip prijimaj w7, ktere maji oproti vistam mnohem min inovaci nez visty oproti xpeckam?

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Apophis66
    Registrace
    Oct 2007

Je to jak s Vistama, ale obracene...spousta lidi ani nevidela a uz maj nazor po precteni jednoho clanku...ted se microsoftu zadarilo

Pravidelný diskutér Avatar uživatele kanabis
    Registrace
    Aug 2008

podle toho co jsem vyskoušel ve virtualu tak to je pro mě zatim lepsi nez xp. Visty jsem neměl. třeba se mi velmi libí jednoduchost propojení PC. naistaluju system a už to jen. propojit winxp a win98 to je snad nemožné(možný to je ale pro mě je nednoduší data předahat na flesce). tot muj nazor

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    S tim souhlasim, ale neni to trochu ironie ze lide vseobecne mnohem lip prijimaj w7, ktere maji oproti vistam mnohem min inovaci nez visty oproti xpeckam?
    Microsoft si škodil tou masivní kampaní na Vistu. Prostě to přehnal a lidi to odsuzovali jen proto, že na obrázcích viděli změněné UI.

Pokud jde o 7, pro přechod mi bude stačit, že bude rychlejší než Vista. Vzhledem k akademické alianci si asi nebudu muset dělat starosti s penězi, takže ani nevidím důvod 7 nevyužít, pokud nepřinese nějaké velké nevýhody.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

Doufam ze 7 budou stat zato jeste jsem nemel moznost je zkusit ale mam na NTB vistu a je to katastrofa uvazuji ze tam na trvalo hodim 7 beta

Registrace
    Sep 2007

To záleží na tom, co ti na Vistě vadí. 7 ti nemusí přinést nic moc pozitivního - alespoň já za několik dní provozu kromě rychlosti a podstatně vylepšeného UI ( což jsou, pravda, dvě dost důležité věci ) zatím nic nezpozoroval.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Mno ta BETA se zatim chova mnohem svizneji nez ostre Visty a ty se zdaleka nechovaji tak svizne jako XP (aspon na strojich do 2GB ram) ani kdyz vypnu vsemozne "zkraslovani" vzhledu.
    Ale je to doslova Vita SE asi optimalizovany kod a opravene chyby... proto se to konecne chova jak by melo...

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Vista a ani novy 7 ma nejako nevzrusuje. Chcem len jedno aby to bol pouzitelny system, ked budem donuteny MS a vyrobcami HW ho pouzit. Vista ten predpoklad zatial nesplnuje, uvidime ako na tom bude 7.
    Osobne by som chcel aby ho bolo mozne podla potrieb lahko a rychlo upravit. Nie vyzor ale funkcnost, nastavenie, zbavenie sa nepotrebnych veci - idealne uz pri instalacii nieco ako bolo mozne v obmedzenej miere pri w98.

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Přikláním se k odpovědi výše, budou to Vista SE. Opravdu si Microsoft uškodil s velkou kampaní na Visty a místo revoluce se konala jen evoluce.
    Na druhou stranu člověk nepotřebuje vědět ani nenahlíží pod kapotu OS, hlavní aby vše fungovalo a většinou jsou pro něj viditelnější aplikace které používá než samotný OS.

Na noťasu mám Visty, na PC mám XP a zkušebně ve virtulal PC Windows 7. Visty jsou celkem svižné ale žravé na hardwarové prostředky.

Nehraji hry a XP mě postačí i nadále neuvažuji o migraci, nevím co bych tím dále získal.

Registrace
    Sep 2007

W7 se zdá být trochu šetrnější ( jedu na 4 GB paměti, W7 x64, vypnutý swap a po několika hodinách provozu si bere jen 36% paměti ), ale je to otázka, jestli je to systémem samotným, nebo vymakanějším fetchem. Osobně bych byl ale raději, aby si W7 stejně jako Vista zaplnil paměť aplikacemi, které bych mohl chtít spustit, než abych měl tunu zcela nevyužité paměti a na všechno čekal kvůli načítání z disku.

dtourek

Já si myslím, že 7 budou svojí funkčností na dost podobné úrovni. Možná po prvním SP se budou moci rozumným způsobem použít.
    Já ve své profesi jen doufám, že bude zaručena 100 % kompatibilita se staršími servery, zařízeními a zároveň dostatečně rychlá a přehledná jako jsou nyní XP. Kdyby tak mrkvosoft udělal 3 GUI 1. Win XP
    2. Win Vista
    3. Win 7
    Každý je zvyklý na něco jiného a kdyby jste musel 50 letou úřednici přeučovat na nový systém, nevim nevim jaký by byl výsledek.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeus(CZ)
    Registrace
    Dec 2007

Beta je i na nepříliš hardwarově štědrém Virtualu velmi svižná a dokonce stabilní :-). Má pár dobrých vychytávek, na které jsem si po pár minutách zvyknul, a sice zatím jako SPOKOJENÝ UŽIVATEL podle mého názoru VÝBORNÉ Visty nevidím důvod k nějakým upgradům, ale rozhodně hodnotím kladně!

Těším se na další testování …

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Nové konzole
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 27-05-2013, 20:40
  2. Víkendová diskuze: Nové grafiky AMD
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 21
    Poslední příspěvek: 05-11-2010, 00:29
  3. Víkendová diskuze: Jaké Windows teď používáte?
    Od husky14 v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 86
    Poslední příspěvek: 03-03-2010, 23:07
  4. Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 14-05-2009, 20:26
  5. Víkendová diskuze: Jaké jsou vaše zkušenosti s reklamacemi HW?
    Od Karel Polívka v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 24-10-2008, 22:20