reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Na co se dá vyuzit ctecka otisku prstu?

Liqid (410)|23.1.2009 16:36
Zdarec tak jsem si koupil notas od HP a mam tam ctecku otisku prstu a nwm jak ji vyuzit poradi nekdo?
EditorPO (2819)|23.1.2009 16:50
[quote=Liqid;210486]Zdarec tak jsem si koupil notas od HP a mam tam ctecku otisku prstu a nwm jak ji vyuzit poradi nekdo?[/quote]
Bolo by asi dobre precitat si manual, aj ked zistis naco ju mozes vyuzit, tak manualu sa nevyhnes.

Mozes obmedzit pristup inym osobam do tvojho NTB, do win .... a snad ju dokazu vyuzit aj nejake programy. Pozorne studuj ten manual, aby si sa sam neodblokoval.

OT: a samozrejme si chran prsty, ktore budes pouzivat na identifikaciu :-)
astec (1823)|23.1.2009 17:19
[QUOTE=Liqid;210486]Zdarec tak jsem si koupil notas od HP a mam tam ctecku otisku prstu a nwm jak ji vyuzit poradi nekdo?[/QUOTE]

No odpověď na tuto otázku zní - na čtení otisků prstů. Nic jiného. Pak je potřeba SW, který na základě shody/neshody sejmutého otisku s uloženým provádí naprogramovanou činnost.
mstejska (2912)|23.1.2009 17:21
K te ctecce prstu, v Lenovu T61 je taky a pokud mas obsluzny soft tak slouzi misto psani hesla pri prihlasovani do systemu. Ve spojeni se spravnym programem muze samozrejme slouzit i k prihlasovani do jiny systemu (WEB, skryty disk atd) ale somozrejme to musi ten soft podporovat. Mel by jsi ji zapnout v biosu a pak mit nainstalovanou v hardware manageru.
Jiziii (796)|23.1.2009 19:15
Ten sotvare by se měl menovat Verisoft manager (bo nejak podobně) měl bys mít odkaz na ploše
spust ho a řiď se podle pokynů
Při přihlašování stačí pak pouze přejet prstem a funguje to v mnoha dalších aplikacích (qip, Firefox. a určitě další)