Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Pripojenie HDD + tlaciarne do rootera

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Pekny vecer prajem,
    potreboval by som poradit ohladne vyberu rooteru. Momentalne pouzivam Dlink DIR 615, kde je pripojeny internet od T-com (W-Lan) a pomocou WIFI je signal vysielany do 2 notebookov + 1 PC ja napojeny cez sietovy kabel. Chcel by som ale zapojit do rootera externy HDD, aby sa z neho dali zdielat subory + uvazujem o kupe tlaciarne a pripojeni k rooteru. Otazka je, ci je to mozne v tom Dlink DIR 615? Ak nie, tak som uvazoval o: Asus WL-500W, ktory ma 2 USB porty, ktore by som mohol vyuzit pre zapojenie tlaciarne i externeho HDD. Co si myslite, co by ste doporucili, pripadne ako by ste vy riesili pripojenie externeho HDD + tlaciarne?
    Odpovídat lze po přihlášení

eraser

Podľa popisu to vyzerá, že k danému Dlinku sa nedá pripojiť ani disk, ani tlačiareň.

Ja používam printserver a pre storage NAS box s RAID1. Je to na tebe, ktorú možnosť zvolíš, pretože obe riešenia vyžadujú nejakú tú investíciu, avšak pokiaľ by si nekupoval Asus router, nemusíš vyhodiť Dlink.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Tiskárny: instalacia zdielanej tlaciarne (XP) na W7
    Od papa2 v sekci Periferie
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-01-2012, 21:37
  2. Pripojenie mp3 playera
    Od jano555 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-08-2009, 22:25
  3. pripojenie 2 PC
    Od palo1129 v sekci Sítě