Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 20 z 20

Téma: Monitor CRT na velká rozlišení

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od P@pi
    Ahh tak nakonec jsem sehnal DELL P1130. Pěkný obraz, rok výroby 05-2004 a nasvíceno asi jen 2000 hodin. Byl v B grade za poškrabaný plast (uprostřed nahoře), takže za 2667,- nádhera. Sice chvíli trvý než se ustálý obraz, ale jak tak koukám, tak už jsem zapomněl, jak vypadá černá a bílá (oproti barvám na LCD). S lowendovými LCD se to absolutně v kvalitě zobrazení nedá srovnat.

K čemu slouží seřízení Landing pro každý roh zvlášť?
    Tohle se nedá srovnánat ani s nejražšími LCD... CRT, aby černá černou byla Ve firmě máme dvě ucházející EIZA a jednu 21" Nokii a kvalita obrazu... v porovnání s LCD... to prostě nejde porovnat Ale můj stoleček by ty xxkg drobečky neunesl a kdo ví jestli by to schroupla UPSka
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Mno já původně myslel, že bych jel BUSem a že to vezmu do BUSu . Teď jsem s těma 30kg měl vylézt před boxed prodejnu a naložit do auta a měl jsem co dělat .

Registrace
    May 2006

Mno já původně myslel, že bych jel BUSem a že to vezmu do BUSu . Teď jsem s těma 30kg měl vylézt před boxed prodejnu a naložit do auta a měl jsem co dělat .
    Jsem stěhoval tu 21" Nokii, to mi stačilo. Ale jako vše, tak i CRT a LCD, vše má své pro a proti... Když na mém LCD v noci koukám na Ztraceni a září mi tam černé pruhy, pláču... pak přestanu a smiřuji se s realitou

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Mno a co ten landing? Jen aby to nezapadlo .

Registrace
    May 2006

Mno a co ten landing? Jen aby to nezapadlo .
    podle mě je to jen velmi podrobná kalibrace monitoru. Dají se tím určitě napravit některé neduhy, ale můžeš si tím taky pěkně rozhodit obraz Pokud Ti obraz přijde v pořádku (rohy a okraje obrazu splívají s reálným okrajem obrazovky) určitě se do tohodle nemusíš pouštět. Možná mě ještě někdo opraví, ale jiné využití, než co nejpřesnjší kalibrace obrazu nevidím...

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Myši: Velká myš na CAD
    Od Bořík v sekci Periferie
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 25-03-2014, 12:40
  2. Myši: Velká myš na práci
    Od johny__g v sekci Periferie
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 14-01-2011, 15:19
  3. Nový monitor - špatné rozlišení