reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Optická deformace na desce

Commanderwar (577)|27.1.2009 20:55
Zdravím chci se zeptat, je možný že by z výroby bylo možné aby "objekt" v červeném kroužku byl takto nepatrne odchýleny?? že není kolmo????
Není možný že k tomu došlo pri instalaci pamětí??? že to toho nekdo strčil hnatičkou a ohnul to???
Kdyby ano co by to mohlo mít za následek???
xxx.jpg
Salamander (6177)|27.1.2009 20:57
Kondenzator - pokud Ti to vylozene nevadi, neni se ceho bat :)
funguje ta deska ?
Commanderwar (577)|27.1.2009 21:14
[QUOTE=Salamander;212095]Kondenzator - pokud Ti to vylozene nevadi, neni se ceho bat :)
funguje ta deska ?[/QUOTE]


funguje...:)..co by se stalo kdyby se utrhnul???....je to v riti???
Jen by me zajimalo jak toto třeba uznavaji jako reklamaci...kdyby ten kondik vytekl.....a oni by třeba řekli...že nebyl ohnuty z vyroby.....a že jsem ho ohnul třeba ja
Jiziii (796)|27.1.2009 21:18
no jelikož tenhle kondik má pevnej elektrolit tak by nevytek
a vubec není duvod proč by měl při reklamaci vadit nahnutej kondik
jelikož pravděpodobně není poškozenej tak bych to neřešil
matyyy (2527)|27.1.2009 21:19
[QUOTE=Commanderwar;212111]..co by se stalo kdyby se utrhnul???....je to v riti???
Jen by me zajimalo jak toto třeba uznavaji jako reklamaci...kdyby ten kondik vytekl.....a oni by třeba řekli...že nebyl ohnuty z vyroby.....a že jsem ho ohnul třeba ja[/QUOTE]
pak je celkem velká šance že by deska umřela a vzala s sebou i ramky
na reklamacích by si musel potkat obr ču**ka aby takouvou blbost řešil (se dá vina svést na přepravu, atd)
Intri (3490)|27.1.2009 21:44
Zrovna včera jsem tohle viděl na starší grafické kartě - všechny ostatní kondíky seděly, jeden nebyl zapájený, jak měl být. Ten kondík určitě neruš, on tam není jen za účelem zvyšování ceny.:-) Ale pokud je jen ohnutý, není se čeho bát. Určitě ho ale nezkoušej narovnat, pokud možno na něj vůbec nesahej, ty nožičky jsou celkem tenké a snadno se ulomí.
kevin00 (10238)|27.1.2009 21:54
Hnátičkou do toho někdo strčit mohl a ohnout také, ale vůbec nic se neděje. Je to kondenzátor. Je to váleček s dvěmi nožičkami. Ony nožičky se připájí k plošnému spoji. Pokud jednu z nožiček neulomíš, nic se neděje. Na funkci kondenzátoru nemá vliv, jestli je nakloněn doleva, doprava či je rovně.
Commanderwar (577)|28.1.2009 12:16
Děkuji všem za reakce, zas jsem o něco chytřejší:)