reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Magazíny o hrách zdarma ke stažení

houmergt (23)|27.1.2009 23:02
Magazíny o hrách zdarma ke stažení ve formátu pdf , rozdělené dle žánru a platforem, stačí se zaregistrovat ,vybrat si o které máte zájem a pak už vás vždy e-mailem upozorní na nové číslo. Odkaz na stránky http://gamerzines.com. Nemusíte tak už utrácet svoje těžce vydělané penízky za předražené časopisy.:thumb
Intri (3490)|27.1.2009 23:20
Bezva. A teď zaplať majiteli fóra nějakou tučnou částku za to, že tady tu tvoji reklamu nechá.;-)
cool.user (2822)|27.1.2009 23:28
Uprimne, herni magazin v PDF je imho stejna blbost jako predcitat hluchym detem.
houmergt (23)|27.1.2009 23:48
Na to že je to v pdf je to fakt dobře udělaný, nic podobného jsem u jiných časopisů v pdf neviděl, je udělaný interaktivně a jdou v něm např. spouštět ukázky z her.
Nechci zde dělat reklamu jen jsem na tuto stránku narazil a chtěl jsem na ni upozornit, třeba by pro někoho mohla být zajímavá.
jonmar (39)|31.1.2009 11:00
Já když už si chci něco přečíst o hrách tak si najdu recenzi na nějakým webu nebo si koupím papírovej časopis. U papíru je obvykle nějaký dvd takže se nemusím zdržovat stahováním, ale hlavně se na nějakou dobu dobrovolně odtrhnu od pc.
CommanderZ (512)|31.1.2009 16:58
Je to udelany fakt dobre, prekvapuje me ze je to zadara. Jsem vubec nevedel, ze v PDF jdou delat videa. Akorat me bohuzel posledni dobou nejak prestavaji zajimat.
Draken (1578)|1.2.2009 13:24
tak když má někdo mobil se symbianem nebo windows mobile ed. tak to určitě může skusit ale doporučuju velkej display...časopis v pdf je ti na nic když ho nejčastěji čteš na hajzlu žo jo:)