reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

UPC modem a wifi?!

dakty (150)|29.1.2009 09:07
Zdravím, sestra si pořídila od UPC internet. Dal jsem ji tam hned za tento modem wifi router Asus WL-520G (změnil jsem mu IP adresu, zabezpečil wifi) a běhá to krásně. To stejné si pořídil soused, ale sehnal jsem mu za tento modem Asus WL-530 (kapesní wifi router - http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=59284 ). Zkoušel jsem mu změnit adresu IP, ale jen co jsem mu změnil IP z 192.168.1.1. na 192.168.2.1, tak už začly problémy. Pc se občas nedostal ani do nastavení, a pokud jo, tak to dlouho trvalo.Ani na tohle základní nastavení se nešlo připojit na internet.Když jsem nějak zabezpečil wifi (ale i nezabezpečenou), tak jsem se přihlásil, ale notebook po chvíli signál ztratil, pak sít nebyla vidět, no děs.Zkoušel jsem to různě asi 14 dní,pak jsem odnesl router na reklamaci a včera jsem si ho přinesl domů, že se závada neprojevila. Ale když jsem to zkusil znova, tak to opět nejde. A ještě k tomu tam něco malého rachtá.
Nevíte náhodou, zda tam něco nedělám blbě? Jen potřebuji napíchnout wifi router za UPC modem a roznést wifi po bytě. Ani do něj nepůjde kabel od PC, je to jen pro notebook.

Prosím o radu, co a jak... děkujuuuuu
pas!k (3765)|2.2.2009 13:24
Proc menis tu ip toho routeru ??? Nechej mu 192.168.1.1 Zapni dhcp .. nastav zabezpeceni wifiny a vic do toho nevrtej..