reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Herní konzole

first.indian (683)|29.11.2006 16:14
V posledni dobe se zacina vic a vic vsude mluvit o konzolich a nejak mi tady tohle tema chybi :idea Prece jen PS3 je sam o sobe skoro "pocitac" :)
Co takhle dat do hardware jeste polozku:

Herní konzole:
- PS3
- Wii
- XBOX 360
BlackFrog (563)|29.11.2006 17:12
[QUOTE=first.indian]V posledni dobe se zacina vic a vic vsude mluvit o konzolich a nejak mi tady tohle tema chybi :idea Prece jen PS3 je sam o sobe skoro "pocitac" :)
Co takhle dat do hardware jeste polozku:

Herní konzole:
- PS3
- Wii
- XBOX 360[/QUOTE]
no nevim jak ostatni ale me tyhle polozky opravdu nechybi:) PC4ever:)
first.indian (683)|29.11.2006 17:24
[QUOTE=BlackFrog]no nevim jak ostatni ale me tyhle polozky opravdu nechybi:) PC4ever:)[/QUOTE]
No s moznosti rozjet na PS3 linux pripadne windows to uz ani moc konzole neni... By me zajimal vykon v Super PI na PS 3 :)
BlackFrog (563)|29.11.2006 17:29
[QUOTE=first.indian]No s moznosti rozjet na PS3 linux pripadne windows to uz ani moc konzole neni... By me zajimal vykon v Super PI na PS 3 :)[/QUOTE]
no ja tohle fakt nesleduju takze ani nevim ze by se na tom dal tyhle OS rozbehnout:)
Zeli (397)|29.11.2006 17:50
Me to tady vubec nechybi. Kdo chce konzoli at si ji koupi a preju mu s ni hodne spokojenosti, ale ja se tu spokojim s informacema o PC.
first.indian (683)|29.11.2006 17:57
[QUOTE=BlackFrog]no ja tohle fakt nesleduju takze ani nevim ze by se na tom dal tyhle OS rozbehnout:)[/QUOTE]
Jako je to naprosto super. :) Proc si nekoupit hodne vykonny hardware sponzorovany Sony? Pocitaji s tim ze se jim vynalozene penize vrati na hrach ale asi nepocitaji s tim ze jsou lide kteri PS3 pouziji jako pocitac a ne jako konzoli :) Navic dalsi super vec je ze k PS 3 muzete dat klidne i jiny disk ;) Fantazii se meze nekladou...

http://video.google.com/videoplay?docid=9075991439596540028&q=fedora+linux+on+PS3

nebo

http://ps3mods.blogspot.com/

EDIT: jen si predstavte... si koupite pocitac za 40 000,- a pritom by mohl stacit PS3 s nejakym modem a meli by jste to same za tretinovou cenu - ne-li vykonnejsi :) samozrejme bezny uzivatel by se do toho nepustil ;) ale o to vic me to laka :D
Fox_22 (119)|29.11.2006 20:06
jekékoli diskuze o PS3 mají v čr podle mě ještě dost času, ale až to tu bude taky mě o tom bude zajímat hodně informací
tgfh (2985)|29.11.2006 20:18
Nevěděl jsem, že na PS3 se i dá rozjet windows. Jestli jo tak by taková sekce zde mohla přibýt.
first.indian (683)|29.11.2006 22:37
[QUOTE=tgfh]Nevěděl jsem, že na PS3 se i dá rozjet windows. Jestli jo tak by taková sekce zde mohla přibýt.[/QUOTE]
Windows jede i na PSP staci pohledat a na netu jsou videa ;) Na PS3 jde windows jen pres emulator z linuxu... Takze jeste nejasej :) Teoreticky kdyz na tom jede linux tak proc by na tom nemohl jet windows ze? :) No urcite to nebude tak jednoduche a jen drivery budou jeden z mala problemu... Ale kdo vi treba se to nakonec podari ;) Uz se tesim na prvni vysledky z 3DMarku :D A vubec mi nevadi to ze se do CR PS3 dostane opozdene... Alespon se vychytaji prvni chyby a mozna do te doby nekdo prijde na to jak to zprovoznit. Mimochodem kdybych byl uzivatel linuxu tak bych nevahal a uz ho mel asi predobjednany :) Protoze takovy hardware/vykon za tak malo penez jen tak nesezenete ;)