Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Herní konzole

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

V posledni dobe se zacina vic a vic vsude mluvit o konzolich a nejak mi tady tohle tema chybi Prece jen PS3 je sam o sobe skoro "pocitac"
    Co takhle dat do hardware jeste polozku:

Herní konzole:
    - PS3
    - Wii
    - XBOX 360

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    V posledni dobe se zacina vic a vic vsude mluvit o konzolich a nejak mi tady tohle tema chybi Prece jen PS3 je sam o sobe skoro "pocitac"
    Co takhle dat do hardware jeste polozku:

Herní konzole:
    - PS3
    - Wii
    - XBOX 360
    no nevim jak ostatni ale me tyhle polozky opravdu nechybi PC4ever

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    no nevim jak ostatni ale me tyhle polozky opravdu nechybi PC4ever
    No s moznosti rozjet na PS3 linux pripadne windows to uz ani moc konzole neni... By me zajimal vykon v Super PI na PS 3

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    No s moznosti rozjet na PS3 linux pripadne windows to uz ani moc konzole neni... By me zajimal vykon v Super PI na PS 3
    no ja tohle fakt nesleduju takze ani nevim ze by se na tom dal tyhle OS rozbehnout

Obyvatel SHW Avatar uživatele Zeli
    Registrace
    Sep 2006

Me to tady vubec nechybi. Kdo chce konzoli at si ji koupi a preju mu s ni hodne spokojenosti, ale ja se tu spokojim s informacema o PC.

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    no ja tohle fakt nesleduju takze ani nevim ze by se na tom dal tyhle OS rozbehnout
    Jako je to naprosto super. Proc si nekoupit hodne vykonny hardware sponzorovany Sony? Pocitaji s tim ze se jim vynalozene penize vrati na hrach ale asi nepocitaji s tim ze jsou lide kteri PS3 pouziji jako pocitac a ne jako konzoli Navic dalsi super vec je ze k PS 3 muzete dat klidne i jiny disk Fantazii se meze nekladou...

http://video.google.com/videoplay?do...a+linux+on+PS3

nebo

http://ps3mods.blogspot.com/

EDIT: jen si predstavte... si koupite pocitac za 40 000,- a pritom by mohl stacit PS3 s nejakym modem a meli by jste to same za tretinovou cenu - ne-li vykonnejsi samozrejme bezny uzivatel by se do toho nepustil ale o to vic me to laka
    Naposledy upraveno uživatelem first.indian: 29-11-2006 v 19:00

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2006

jekékoli diskuze o PS3 mají v čr podle mě ještě dost času, ale až to tu bude taky mě o tom bude zajímat hodně informací

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Nevěděl jsem, že na PS3 se i dá rozjet windows. Jestli jo tak by taková sekce zde mohla přibýt.

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od tgfh
    Nevěděl jsem, že na PS3 se i dá rozjet windows. Jestli jo tak by taková sekce zde mohla přibýt.
    Windows jede i na PSP staci pohledat a na netu jsou videa Na PS3 jde windows jen pres emulator z linuxu... Takze jeste nejasej Teoreticky kdyz na tom jede linux tak proc by na tom nemohl jet windows ze? No urcite to nebude tak jednoduche a jen drivery budou jeden z mala problemu... Ale kdo vi treba se to nakonec podari Uz se tesim na prvni vysledky z 3DMarku A vubec mi nevadi to ze se do CR PS3 dostane opozdene... Alespon se vychytaji prvni chyby a mozna do te doby nekdo prijde na to jak to zprovoznit. Mimochodem kdybych byl uzivatel linuxu tak bych nevahal a uz ho mel asi predobjednany Protoze takovy hardware/vykon za tak malo penez jen tak nesezenete

Podobná témata

1. Víkendová diskuze: Nové konzole
    Od Pavel Kovač v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 35
    Poslední příspěvek: 27-05-2013, 21:40
  2. DVD prehravac vs. konzole
    Od Tommula v sekci Volná témata
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 06-10-2009, 10:27
  3. Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 10-04-2008, 18:10
  4. Nefunkční Plánovač úloh+MMC konzole