reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

vytvoření instalačního cd

terryjohn (116)|30.1.2009 10:50
Ahoj mám porblém,potřebuji poradit,jak vytvořit instalační cd s windows xp sp3.Mám je stáhnuté a uložené v pc jsou ve formě iso a ted nvm co s tím,jak to vypálit,aby se při vložení do mechaniky a při startu automaticky spustila installace toho,jinak v biosu už mám nastavený boot from cd,a tak ypouzivam k vypalovani ashampoo burning studio,nvm v cem to vypalit jink napiste to v cem to delate vy a ja si to sezenu..
Salamander (6177)|30.1.2009 10:56
Myslim, ze warez by se tu resit nemel ....
Nebo je mas snad stazene "legalne" ? - tj - mas legalni xp a pouze chces pripojit sp3 k instalacce ?
Wlcek (379)|30.1.2009 11:29
Zkus je zkopirovat z toho cd normalne do slozky (je jedno jake, ja ji pojmenuju "XP", slozka se servicepackem bude "SP3") a zadej do prikazoveho radku

C:\SP3\windowsxp-kb936929-sp3-x86-CSY -s:C:\XP

Pak uz to jen vypal jako bootovatelne cd.
pas!k (3765)|31.1.2009 12:39
Stahni si daemon tools tam do virtualni mechaniky vlozis to iso a pak uz v jakemkoliv vypalovacim programu das kopie 1:1
DrakZhull (1)|1.9.2009 15:29
stáhl jsem si ze školního serveru legálně windows vista a vypálil iso soubor přesně jak jste popsali. na stolním PC kde mám funkčí xp mi instalace naběhne ve windows, ale DvD se nebootujue v mém notebooku kde se do winu nedostanu kvůli opakující se bluescreen. Přitom original CD s XP home mi bootuje i v notebooku. Už nwm jak to mam vypálit aby mi to bootovalo eště před naběhnutím OS. máte nějaké nápady?? byl bych za to dost vděčný...
Dojigiri (1629)|1.9.2009 17:11
A jak konkrétně "DVD nebootuje"? Napíše to něco? V jiném PC bootuje?

Já třeba nedávno instaloval zrovna Win 7 na jeden trochu starší počítač (s DVD-ROM/CD-RW kombo mechanikou) a inst. DVD mi na ní nebootovalo (nějaká chyba při bootu, něco jako Cannot boot from DVD: Code: 05). Pokud by to byl tento případ, obešel jsem to tak, že jsem si udělal CD s Win PE, z něj nabootovat šlo (šlo bootovat z CD, ale ne z DVD, ačkoliv byl boot v biosu povolen a jiný média, např. Live Linux, to bootovalo) a z něj instalaci spustil. (údajně to je problém Biosu, že nemá v sobě driver na DVD, je to diskutováno zde http://social.technet.microsoft.com/Forums/en-US/w7itproinstall/thread/4b23428d-85df-4554-a10b-72e70d61e66c).