reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Shw15_iljusin_3

ILJUSIN (175)|30.1.2009 15:22
Zcela vlastní tvorba? Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: Ne
Brush: Ne
Obrázek, fotografie nebo textura: Ano
Tutorial: Ne

Kolik času zabrala tvorba: 2hodiny

Další komentář: Ruka smrti respektive Dotek smrti
ILJUSINbsodToD.jpg
ILJUSIN (175)|30.1.2009 15:24
Obrázek z cgtextures.com
XRayHands0016_L.jpg
chesterfield (163)|30.1.2009 16:42
tento sa mi pozdava z tych tvojich troch najviac :thumb.....ale mam pocit, ze v novych pravidlach je, ze kazdy moze prihlasit jeden wall v prvom mesiaci od zmeny pravidiel...
ILJUSIN (175)|30.1.2009 17:05
[QUOTE=chesterfield;213000]tento sa mi pozdava z tych tvojich troch najviac :thumb.....ale mam pocit, ze v novych pravidlach je, ze kazdy moze prihlasit jeden wall v prvom mesiaci od zmeny pravidiel...[/QUOTE]
Ano je tu pravidlo 14.2.4 (Jestli tam je ještě něco jinýho nvm :D )
To jsme již se Zippem řešili ve skupině (bez výsledku :D ). Bud se to dopočítává zpětně (to bych mohl do soutěže zařadit 3 wally) nebo se to nedopočívává (můžu 1 jako všichni). Proto jsem vyčkával jak se zachovají jiní. Někteří 2 wally uploadly a tak uploaduju i já :)
Pokud se smí jen 1 tak to budu muset 2 vyřadit no :(

BTW nejde něco udělat s názvem? (Shw15_iljusin_3 místo ILJUSIN). <== Otázka pro KP
chesterfield (163)|30.1.2009 17:09
[QUOTE=ILJUSIN;213014]Ano je tu pravidlo 14.2.4 (Jestli tam je ještě něco jinýho nvm :D )
To jsme již se Zippem řešili ve skupině (bez výsledku :D ). Bud se to dopočítává zpětně (to bych mohl do soutěže zařadit 3 wally) nebo se to nedopočívává (můžu 1 jako všichni). Proto jsem vyčkával jak se zachovají jiní. Někteří 2 wally uploadly a tak uploaduju i já :)
Pokud se smí jen 1 tak to budu muset 2 vyřadit no :([/QUOTE]

no, ked budes mat navyse tak mi mozes jeden posunut, ja som tento mesiac nejaky tvorivo impotentny :D
ILJUSIN (175)|30.1.2009 17:12
[QUOTE=chesterfield;213015]no, ked budes mat navyse tak mi mozes jeden posunut, ja som tento mesiac nejaky tvorivo impotentny :D[/QUOTE]
No tak já ti povoluju (pokud se smí jen 1) mi něco ukráct ale nvm jak ze mě dostaneš povolení :p :D

Edit: impotentní a takový dobrý kolo to je :D Ti klidně ještě poskytnu nápad a to zadarmo :D
chesterfield (163)|30.1.2009 17:28
[QUOTE=ILJUSIN;213018]No tak já ti povoluju (pokud se smí jen 1) mi něco ukráct ale nvm jak ze mě dostaneš povolení :p :D

Edit: impotentní a takový dobrý kolo to je :D Ti klidně ještě poskytnu nápad a to zadarmo :D[/QUOTE]

jeden napad som mal, ale nezohnal som povolenie na obrazky...a stejne to by to bolo dost politicky nekorektne.....

ps - a keby si k tomu napadu prihodil zadarmo aj pomocnu ruku na spracovanie tak si mozme placnut ;):D
ILJUSIN (175)|30.1.2009 19:36
[QUOTE=chesterfield;213025]ps - a keby si k tomu napadu prihodil zadarmo aj pomocnu ruku na spracovanie tak si mozme placnut ;):D[/QUOTE]
EE to se mi nějak nezamlouvá :D Stejně i ty mé napady ztroskotali na nesehnání obrázků/povolení :)
Frog (510)|11.6.2009 21:33
veľmi pekný výtvor, ved ako je už zvykom u ILJUSINA ;)