Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 30

Téma: SHW15_drozi_1

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Zcela vlastní tvorba? Ano

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
    3D model: Ne
    Brush: Ne
    Obrázek, fotografie nebo textura: Ne
    Tutorial: Ne

Kolik času zabrala tvorba:

Další komentář: Nejdřív jsem chtěl udělat něco jednoduchýho, ale nakonec se to zvrhlo v tohle. Tak to sem dám aspoň tak z plezíru...

Modeling - Cinema 4D R10.506
    Render - Cinema 4D R11.004 (Advanced Render R3)
    + Photoshop.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: final_logo.jpg 
Zobrazení: 9784 
Velikost: 852.4 KB 
ID: 9283  
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele CommanderZ
    Registrace
    Nov 2007

:O

Omg, kolik jsi s tim zabil casu? Je to udelany fakt dokonale, jses trida.

Jen mam strach, ze to neni uplne vhodny jako wallpaper, je to moc rusivy.

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Nevim
    Jak sem tam psal, chtěl sem nejdřív něco jednoduchýho a postupně se z toho vylouplo tohle Jako wall se to možná moc nehodí. Určitě ne, pokud má někdo na ploše kvantum ikon. Ale pokud tam má třebas jenom jednu ikonu (jako já na notesu - MAC OS X), tak proč by ne.

Jinak dík za pochvalu.
    Btw. tady je původní skica: http://www.beta-drozi.ic.cz/skica.jpg .

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Krasa Typicky vysledek pouzivani Visty

Obyvatel SHW Avatar uživatele Encore1106
    Registrace
    Feb 2007

Moc pěkněj a nápaditej wall, na ploše bude dobrej, tak jak píšeš - s málo ikonkami...

Trošku OT:
    Citace Původně odesláno od trodas Zobrazit příspěvek
    Ehm ehm, zatím, narozdíl od XPček, jsem na Vistách BSOD nebo jiné problémy, které by snad stály za provaz , nezažil... Takže bych řekl, že jde opět o tvůj blábol na účet Vist... Neřikám, že jsou Visty bezchybný, ale tvé anti-vista posty jsou už docela trapný...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele zipp
    Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od Encore1106 Zobrazit příspěvek
    Moc pěkněj a nápaditej wall, na ploše bude dobrej, tak jak píšeš - s málo ikonkami...

Trošku OT:

Ehm ehm, zatím, narozdíl od XPček, jsem na Vistách BSOD nebo jiné problémy, které by snad stály za provaz , nezažil... Takže bych řekl, že jde opět o tvůj blábol na účet Vist... Neřikám, že jsou Visty bezchybný, ale tvé anti-vista posty jsou už docela trapný...
    Nápodobně, za víc jak jeden rok používání WoW žádnej problém-párkrtát se mi seklo PC při hraní, ale BSOD ani jednou a systém naprosto stabilní...

Občasný diskutér Avatar uživatele Strajk
    Registrace
    Mar 2008

Technicky briliantní, perfektní od kompozice k výslednému vyrenderování... avšak jako wallpaper se to moc nehodí Je to škoda protože jde vidět že máš neuvěřitelný talent

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Technicky vzato to minimálně jednu chybu má - LCD displej vždy svítí, tudíž by měl své okolí ozařovat modrou barvou (buď nějakej illumination matroš nebo levnej a kvalitní fake modrým rectangular světlem na úrovni displeje). U displeje se ještě většinou dělá "overglow" (taková záře/korona okolo okraje obrazovky), obvykle v postprodukci, protože udělat to přímo v renderu je dost těžký. Vypadá to líp.

Jako WP bych si to nedal, jako render je to docela dobrý

Pravidelný diskutér Avatar uživatele kanabis
    Registrace
    Aug 2008

nadhera. win vista step by step

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od trodas Zobrazit příspěvek
    Naprosto souhlasim nemam je rad taky i když je použivam.Tešim se na win 7

Nováček
    Registrace
    Aug 2007

Citace Původně odesláno od czhunter Zobrazit příspěvek
    Technicky vzato to minimálně jednu chybu má - LCD displej vždy svítí, tudíž by měl své okolí ozařovat modrou barvou (buď nějakej illumination matroš nebo levnej a kvalitní fake modrým rectangular světlem na úrovni displeje). U displeje se ještě většinou dělá "overglow" (taková záře/korona okolo okraje obrazovky), obvykle v postprodukci, protože udělat to přímo v renderu je dost těžký. Vypadá to líp.

Jako WP bych si to nedal, jako render je to docela dobrý
    OK, chápu. Podle mě ale:
    I. Vem si, že při takovym osvětlení (z okna, celkem silný světlo) bys musel mít hodně svítivej displej, aby se nějaká záře projevila.
    II. Jinak ten matroš má samozřejmě nastavenou luminanci a to dost výraznou, jinak by to bylo tmavý. Osvětlení je samozřejmě ,,simulovaný" pomocí GI (IR cache, i když jako hlavní zdroj světla je tam plošný světlo s inverzně kvadratickým úbytkem). Kdybych vypl světlo z venku, tak se to ve tmě samože projeví, ale v takovymhle světle je to moc málo.
    III. Taková nějaká brutální záře mi přijde moc kýčovitá...ta scéna měla být decentní.

Ale každopádně dík za názor .

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Jo, pecka, i na tý ploše bych si to dokázal představit.

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Tak to muselo být pracné. Render z C4D 11 je parádní. Jak dlouho s Cinemou pracuješ? Ty modely jsou výborný. Na ploše nemívám mnoho ikon. Maximálně něco v rocketdocku a koš, takže tohle je favorit . Líbí se mi nápad a osvětlení tomu dodává zvláštní osamělou atmosféru.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Proč by to nešlo použít na plochu? Mi to přijde naprosto perfektní, na ploše velice snadno použitelné ( viz příloha ). Skoro jsem váhal, jestli tím nenahradit svůj současný wallpaper. Bohužel se to ale nehodí na moji obrazovku ( 5:4 ).

EDIT: Jsem idiot. Jsem pako. Jsem naprostý debil. Já tomu člověku dal 3 RB- místo RB+... Se vší pokorou žádám kolemjdoucí, jestli by nemohli vyrovnat skóre autora tohoto wallu alespoň na 15 RB, které by měl nebýt mé idiocie.

Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: desktop.jpg 
Zobrazení: 345 
Velikost: 290.1 KB 
ID: 9296  
    Naposledy upraveno uživatelem Intri: 01-02-2009 v 01:16

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

jestli si to modeloval fakt sám pak před tebou smekám...krása, takovou grafiku bych si nechal líbit i ve hrách
    pokud si fakt rychlej tak to muselo zabrat celej měsíc než si to vymodeloval...já modeluju jen v autodesk inventoru 2008 ten ale neni zrovna na zákoutí a krajinky stavěnej...vymodelovat osmiválec i s animací to umí ale mlhu nad londýnem a pod. to ne....

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední