Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 16

Téma: Asson_scifi04.jpg

Nováček Avatar uživatele Asson
    Registrace
    Jul 2006

Asson_scifi04.jpg

(Tak jsem ještě před uzávěrkou stihnul dokončit takovou betaverzi jednoho obrázku... Není to ještě úplně podle mých představ, takže na tom budu ještě pracovat... Myslím, že už je to v celku koukatelné... )
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Asson_scifi04.jpg 
Zobrazení: 1370 
Velikost: 589.2 KB 
ID: 566  
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Jo tak tohle je podle meho gusta Akorat bych mel vyhradu k tomu ramecku a moooc podpisum ve spodni casti Ale cerna obloha s hvezdami a mesicem to je presne to co hledam na plochu jen jeste neco do popredi... Ten koren ve predu mi taky moc nevyhovuje schovavaj se mi v nem ikony Ale jinak super

Registrace
    Jul 2006

Díky za připomínky, budu k nim přihlížet při dalších úpravách...

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Asson
    Díky za připomínky, budu k nim přihlížet při dalších úpravách...
    To nebyly ani tak pripominky jako spis navrh toho co se mi libi Coz je samozrejme individualni takze treba bych se ani nedivil kdyby se nekomu uz tento vytvor libil na 100% Ja jsem jenom trosicku narocnejsi Ale urcite patris k tem co tady zatim udelali to nejlepsi co se wallpaperu tyce Jen tak dal

Registrace
    Jul 2006

Tak zajímá mě každý nápad, pak to zkouším, a když se to subjektivně zalíbí i mi, tak to je jen ku prospěchu věci...

Ty obrázky dělám, protože mě to baví, a je to takové zpestření oproti grafickým návrhům webů, grafických doplňků (loga, headery, bannery,...) atp.

Registrace
    Jul 2006

Jo a jeste by bylo idealni kdyby ten vysledny obrazek byl v rozliseni 1920x1200 Tak me napada ze by pristi tema mohlo byt widescreen

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    Jo a jeste by bylo idealni kdyby ten vysledny obrazek byl v rozliseni 1920x1200 Tak me napada ze by pristi tema mohlo byt widescreen
    Do teď jsem dělal vše max. 1600x1200px, kvůli HW, Photoshop se nezdá, ale u složitějších prací si ukrojí hodně prostředků a čas na zpracování fitrů atp. se taky dost protáhne...

Pořídil jsem si nový notebook, takže se chystám na větší rozlišení přejít v brzké době... Uvidím, na kolik to půjde...budu muset najít ideální poměr kvalita,rozlišení X komfort práce

Nováček Avatar uživatele Slepic
    Registrace
    May 2006

na toto nemam slov. Snad jen hruza, mas se jeste hodne co ucit. Na druhou stranu narozdil od nekoho je aspon videt napad, i kdyz zpracovani pokulhava...

Registrace
    Jul 2006

Pořád se učím...;-) Můžu se zeptat, co konkrétně je na zpracování špatně? Abych se příště polepšil... :-)

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Slepic
    na toto nemam slov. Snad jen hruza, mas se jeste hodne co ucit. Na druhou stranu narozdil od nekoho je aspon videt napad, i kdyz zpracovani pokulhava...
    V tom případě bys nám tu mohl poslat třeba nějakou tvou práci, ať tedy víme jak tvoří opravdoví profesionálové. To víš na příkladu člověk vše líp pochopí. Takže směle do toho

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

postopadesátéosmé: člověk nemusí umět danou věc líp, aby měl právo kritizovat. Filmoví kritici nejsou režiséři, divadelní kritici nejsou herci, kritici politiky nejsou politologové (kéž by byli, jakej by byl božskej klid :-D). KDyž jdeš do hospody a řekneš, že naši dneska hráli jako volové, osočí tě snad někdo že ty bys hrál stokrát hůř?

Jakkoliv je ten comment krutej a nekonstruktivní, nikdo nemá právo jej odpálkovat se slovy "umíš to snad líp?"

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Keymaster
    postopadesátéosmé: člověk nemusí umět danou věc líp, aby měl právo kritizovat. Filmoví kritici nejsou režiséři, divadelní kritici nejsou herci, kritici politiky nejsou politologové (kéž by byli, jakej by byl božskej klid :-D). KDyž jdeš do hospody a řekneš, že naši dneska hráli jako volové, osočí tě snad někdo že ty bys hrál stokrát hůř?

Jakkoliv je ten comment krutej a nekonstruktivní, nikdo nemá právo jej odpálkovat se slovy "umíš to snad líp?"
    to je sice pravda... nadruhou stranu tu ale slepic napadl snad všechny wallpapery, a stylem který se mě určitě nelíbil.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od BlackFrog
    to je sice pravda... nadruhou stranu tu ale slepic napadl snad všechny wallpapery, a stylem který se mě určitě nelíbil.
    no ano ano ano.... tak se proti tomu ohraď bez použití toho klišé

Obyvatel SHW Avatar uživatele BlackFrog
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Keymaster
    no ano ano ano.... tak se proti tomu ohraď bez použití toho klišé
    doufám že sis všiml že to byl Dekker na kterého si reagoval jako první...?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

všiml

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední