reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asson_scifi04.jpg

Asson (35)|30.11.2006 04:33
Asson_scifi04.jpg

(Tak jsem ještě před uzávěrkou stihnul dokončit takovou betaverzi jednoho obrázku... Není to ještě úplně podle mých představ, takže na tom budu ještě pracovat... Myslím, že už je to v celku koukatelné... :))
Asson_scifi04.jpg
first.indian (683)|1.12.2006 13:26
Jo tak tohle je podle meho gusta :) Akorat bych mel vyhradu k tomu ramecku :( a moooc podpisum ve spodni casti :( Ale cerna obloha s hvezdami a mesicem to je presne to co hledam na plochu :D jen jeste neco do popredi... ;) Ten koren ve predu mi taky moc nevyhovuje :D schovavaj se mi v nem ikony :( Ale jinak super :)
Asson (35)|3.12.2006 16:33
Díky za připomínky, budu k nim přihlížet při dalších úpravách...:)
first.indian (683)|3.12.2006 23:48
[QUOTE=Asson]Díky za připomínky, budu k nim přihlížet při dalších úpravách...:)[/QUOTE]
To nebyly ani tak pripominky jako spis navrh toho co se mi libi :) Coz je samozrejme individualni ;) takze treba bych se ani nedivil kdyby se nekomu uz tento vytvor libil na 100% ;) Ja jsem jenom trosicku narocnejsi :cool: Ale urcite patris k tem co tady zatim udelali to nejlepsi co se wallpaperu tyce :rolleyes: Jen tak dal :thumb
Asson (35)|4.12.2006 00:17
Tak zajímá mě každý nápad, pak to zkouším, a když se to subjektivně zalíbí i mi, tak to je jen ku prospěchu věci...:)

Ty obrázky dělám, protože mě to baví, a je to takové zpestření oproti grafickým návrhům webů, grafických doplňků (loga, headery, bannery,...) atp.
:)
first.indian (683)|4.12.2006 01:20
Jo a jeste by bylo idealni kdyby ten vysledny obrazek byl v rozliseni :inlove 1920x1200 :inlove Tak me napada ze by pristi tema mohlo byt widescreen :)
Asson (35)|4.12.2006 01:46
[QUOTE=first.indian]Jo a jeste by bylo idealni kdyby ten vysledny obrazek byl v rozliseni :inlove 1920x1200 :inlove Tak me napada ze by pristi tema mohlo byt widescreen :)[/QUOTE]

Do teď jsem dělal vše max. 1600x1200px, kvůli HW, Photoshop se nezdá, ale u složitějších prací si ukrojí hodně prostředků a čas na zpracování fitrů atp. se taky dost protáhne...:D

Pořídil jsem si nový notebook, takže se chystám na větší rozlišení přejít v brzké době... :) Uvidím, na kolik to půjde...budu muset najít ideální poměr kvalita,rozlišení X komfort práce :D :D
Slepic (15)|14.1.2007 15:48
na toto nemam slov. Snad jen hruza, mas se jeste hodne co ucit. Na druhou stranu narozdil od nekoho je aspon videt napad, i kdyz zpracovani pokulhava...
Asson (35)|14.1.2007 19:00
Pořád se učím...;-) Můžu se zeptat, co konkrétně je na zpracování špatně? Abych se příště polepšil... :-)
Dekker (8)|14.1.2007 20:59
[QUOTE=Slepic]na toto nemam slov. Snad jen hruza, mas se jeste hodne co ucit. Na druhou stranu narozdil od nekoho je aspon videt napad, i kdyz zpracovani pokulhava...[/QUOTE]
V tom případě bys nám tu mohl poslat třeba nějakou tvou práci, ať tedy víme jak tvoří opravdoví profesionálové. To víš na příkladu člověk vše líp pochopí. Takže směle do toho :)
Keymaster (65)|14.1.2007 21:57
postopadesátéosmé: člověk nemusí umět danou věc líp, aby měl právo kritizovat. Filmoví kritici nejsou režiséři, divadelní kritici nejsou herci, kritici politiky nejsou politologové [SIZE="1"](kéž by byli, jakej by byl božskej klid :-D)[/SIZE]. KDyž jdeš do hospody a řekneš, že naši dneska hráli jako volové, osočí tě snad někdo že ty bys hrál stokrát hůř?

Jakkoliv je ten comment krutej a nekonstruktivní, nikdo nemá právo jej odpálkovat se slovy "umíš to snad líp?"
BlackFrog (563)|14.1.2007 22:21
[QUOTE=Keymaster]postopadesátéosmé: člověk nemusí umět danou věc líp, aby měl právo kritizovat. Filmoví kritici nejsou režiséři, divadelní kritici nejsou herci, kritici politiky nejsou politologové [SIZE="1"](kéž by byli, jakej by byl božskej klid :-D)[/SIZE]. KDyž jdeš do hospody a řekneš, že naši dneska hráli jako volové, osočí tě snad někdo že ty bys hrál stokrát hůř?

Jakkoliv je ten comment krutej a nekonstruktivní, nikdo nemá právo jej odpálkovat se slovy "umíš to snad líp?"[/QUOTE]
to je sice pravda... nadruhou stranu tu ale slepic napadl snad všechny wallpapery, a stylem který se mě určitě nelíbil.
Keymaster (65)|14.1.2007 22:23
[QUOTE=BlackFrog]to je sice pravda... nadruhou stranu tu ale slepic napadl snad všechny wallpapery, a stylem který se mě určitě nelíbil.[/QUOTE]

no ano ano ano.... tak se proti tomu ohraď bez použití toho klišé ;)
BlackFrog (563)|14.1.2007 22:25
[QUOTE=Keymaster]no ano ano ano.... tak se proti tomu ohraď bez použití toho klišé ;)[/QUOTE]
doufám že sis všiml že to byl Dekker na kterého si reagoval jako první...?:)
Keymaster (65)|14.1.2007 22:46
všiml ;)
Dekker (8)|15.1.2007 18:33
[QUOTE=Keymaster]postopadesátéosmé: člověk nemusí umět danou věc líp, aby měl právo kritizovat. Filmoví kritici nejsou režiséři, divadelní kritici nejsou herci, kritici politiky nejsou politologové [SIZE="1"](kéž by byli, jakej by byl božskej klid :-D)[/SIZE]. KDyž jdeš do hospody a řekneš, že naši dneska hráli jako volové, osočí tě snad někdo že ty bys hrál stokrát hůř?

Jakkoliv je ten comment krutej a nekonstruktivní, nikdo nemá právo jej odpálkovat se slovy "umíš to snad líp?"[/QUOTE]

No ono to je možná i o nátuře člověka, ja bych prostě nedokázal říct člověkovi něco takovýho , když vím, že sám bych nedokázal udělat ani z půlky nic tak dobrého. Prostě hold nemám rád, když někdo kritizuje, aniž by si danou profesi nejdříve zkusil, ono pak člověk mnohdy změní názor a dokáže ocenit i pro jiného mizernou práci.
Jinak to s tou hospodou máš pravdu, občas to taky dělám, ale zas musíme vzít v úvahu, že se jedná o profesionální hrače, od kterých se prostě nějaké výkony očekávají (nebo já je alespoň očekávám). Asson si na žádného profesionála nehraje. Na druhou stranu každý má občas špatný den atd.

No každý máme svůj názor takže to už nechm být, stejně jsme tak trochu ot :D