Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: Prosím poraďte! nejde upravit rozlišení!

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Koupil jsem si 26'' samsung 2693HM ,mam grafiku do AGP,posledni Geforce 4 440MX, ale když zapnu přes DVI rozlišení 1920x1200 tak mi to roztáhne obraz že není tak 10 centaku videt a jde to posunovat myší! prostě obraz je větší,takže se nevejde na plochu! co s tím?
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele AlbiDC
    Registrace
    May 2008

ahoj, stáhnul sis nejnovější ovladače pro tuhle kartu?

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

jj stahl jsem si je, pres VGA to jde bez problemu ale celkem to taha oci...

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

O jakou kartu se presne jedna?

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

už to frčí,nainstaloval jsem new ovladače a jde to...je to karta Geforce MX440 AGP 8x 64MB když sem ten PC kupoval tak už ta grafika byla stara ale ja makám v autoCADu a hlavně koukám a filmy takže hry mě neberou,stačí mi to,akorát prosím poraďte jak ten monitor vychytat,mam ho asi 90cm od očí a docela mi je to tahá

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od premik22 Zobrazit příspěvek
    už to frčí,nainstaloval jsem new ovladače a jde to...je to karta Geforce MX440 AGP 8x 64MB když sem ten PC kupoval tak už ta grafika byla stara ale ja makám v autoCADu a hlavně koukám a filmy takže hry mě neberou,stačí mi to,akorát prosím poraďte jak ten monitor vychytat,mam ho asi 90cm od očí a docela mi je to tahá
    Snizit jas, respektive pouzivat rezim text nebo internet (ja pouzivam krom her jen rezim text). 90cm od oci? to mi prijde celkem daleko teda...

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

tak omyl,sem se přehmát, to 1600x1200 jde jen u VGA na DVI pořád jen 1600x1200nevim čim toje...

Registrace
    May 2008

upřímně být tebou, tak během čekání na řešení brouzdám na aukru a hledám nějakou GF6600, X1650 nebo podobnou kartu

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

uz na tom pracuju :-) dik

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Chlapi to neni mozny, taha to oci jak cip ikdyz to dam pres DVI, musim koupit kartu ... kdyz dam na mobilu foťák a mrknu pres mobil na monitor tak tam lítají čáry jako u CRT

Registrace
    May 2008

to by asi chtělo vyzkoušet monitor i na jiném počítači, aby zjistil, jestli je to v monitoru nebo kartě.. tak jako tak s koupí karty bych neváhal, viděl jsem na aukru x1650 za 450,- a x1950 za 800,- .. obojí dobrý kup a nejspíš to problémy vyřeší

jináč s chvěním obrazu mám dvojí zkušenost - jednak Samsung T214, který mám připojený na dva počítače, standardně používám DVI, které je v pohodě a sem tam přepnu na D-Sub/druhý počítač, které se chvěje a běhají přes něj takové vlny, nevím čím to je, ale neřeším to, protože na ten druhý počítač v 99% procentech chodím přes VNC.

druhá je Samsung 20??BW, připojený taky přes D-Sub, kterému se chvěje obraz v Dosu než naběhnou Windows 95, pak už je obraz klidný.

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 12-05-2014, 22:20
  2. SSD + HDD poraďte prosím
    Od majkl 11 v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 03-04-2014, 18:30
  3. Prosím poraďte
    Od Sunmaker v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 16-05-2011, 13:57
  4. prosím poraďte
    Od jmatejicek v sekci Audio
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-12-2007, 20:11
  5. LCD: Prosím poraďte 17 LCD za 5-6K
    Od blue_shw v sekci Monitory