Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Výběr notebooku

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Zdravím,

Potřeboval bych pomoct s výběrem notebooku.

nejdůležitější bude asi cena, to by mělo být do 30 000 s DPH.

Moje hlavní požadavky:
    Dokovací stanice ( musí být plnohodnotná, žadný USB apod.), potěší velké množství portů (HDMI)
    Nějaká lepší grafika (nemusí být nejnovější, ale určitě ne integrovaná, něco jako 8600Gt třeba nebo podobný výkon)
    Design (nerad bych nějakej hnusnej šedej notebook), budu na něm pracovat i před zákazníky, takže to musí trošku vypadat.

To je asi tak vše, zbytek je mi jakž takž jedno.Ještě akorát velikost, max 15 ale čím míň tím líp.

Díval jsem se na Sony Vaio, ale zatím sem nenašel nic co potřebuji v dobré ceně.

Díky za pomoc
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

K čemu chceš dokovací stanici? Výběr modelu podle možnosti připojení k ní celkem rapidně snižuje výběr.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Já vím, ale notebook používám zároven i jako PC doma připojené k externím zařízením, a zapojovat každý den všechny ty konektory už mě nebaví.Proto bych byl rád za tu dokovací stanici.

Díval jsem se na :
    http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57437

Ten se mi zdá celkem v pohodě, a jde k němu dokovací stanice.
    Co na něj říkáte?

Registrace
    Sep 2007

Pokud ti nevadí vyšší cena a podstatně nižší grafický výkon, nevidím důvod, proč ne.

V této ceně by se mi líbila spíš tato Toshiba. Sice ani k ní nepřipojíš dokovací stanici, ale pokud jde zapojování kabelu všechno, co tě štve, přijde mi výkon toho Soníka jako zbytečná daň za dok. Sony ji předčí v tom doku a výdrži na baterie, ale tím výčet výhod Sony vs. Qosmio asi tak končí.
    Naposledy upraveno uživatelem Intri: 03-02-2009 v 19:35

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

No, jsou nějaké další jiné možnosti než to sony?Nic moc jinýho jsem nenašel?

Rád si ještě nechám poradit.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Pokud trváte na dock-u. Dobrou volbou jsou Siemens Lifebook. Jenom si nejsem jistý, že dock bude mít HDMI.
    http://www.itlevne.cz/zbozi/notebook...spx?p=z:218597

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

ted jsem se jeste dival na HP Pavilion dv3600, který má vše co potřebuji.

Ale u té dokovací stanice si nejsem moc jistý.Připojuje se přes kabel, ale to mi nevadí, pokud se přes něj i nabíjí notebook.¨

Ale není mi jasný, jestli je více dokovacích stanicí které tam jdou nebo pouze jedna, která má pouze VGA port.Potřebuji aspon DVI, mám velký monitor a VGA by nemuselo stačit.

Registrace
    May 2008

Paviliony nejsou zrovna notebooky, které by byly standardně vybaveny možností připojit dockovací stanici. Spíš se bude jednat o dle mého názoru tzv. pseudo-dock, který používaly svýho času i Acer TravelMade. Možnost připojit klasickou dockovací stanici disponují HP 8xxx, 6xxx.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

Našel jsem si tento:

http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv3600-d108844.htm

A k tomu jde připojit dokovací stanice přes nějaký speciální konektor.Nemá to sice digitální výstup na LCD, ale asi bych se bez toho obešel,Hdmi to má aspoň přímo v notebooku.

Ale nenašel jsem jestli se to přes tu dokovací stanici i nabíjí.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

mam tu jeden pro tebe akorat, sam si ho chci poridit je od MSI ? MSI GX620X-CZ - vybornej ohledne pomeru cena vykon - Intel Core 2 Duo P7350;nVidia GeForce 9600M GT 512MB;Úhlopříčka displeje 15,4";Velikost pevného disku 320GB;4096MB na 800MHz;ma to wifi a dalsi ty vychytavecky - USB,LAN,Bluetooth,webkamera,HDMI port,eSATA... Cena bez DPH: 21 762,- Kč,Cena s DPH: 25 897,- Kč http://www.czechcomputer.cz/product_...400525E45.html a jsou i levnejsi akorat treba s procesorem AMD ale nemam rad AMD rozumime si. doufam ze sem ti poradil.

Registrace
    May 2008

Upřímně řečeno jsem ani pro tento notebook dock nenašel. A je s podivem, že ten port není uveden ani ve specifikaci tohoto notebooku.

Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od bananomet Zobrazit příspěvek
    vybornej ohledne pomeru cena vykon
    Acer má taky jedny z nelepších ( ne-li nejlepší ) poměry cena/výkon. Problém je, že hotové počítače ( u notebooků to platí stonásob ) nejsou jen otázka výkonu. Osobně o kvalitě MSI nemám bohužel žádné zprávy, ale ta cena mi je podezřelá. MSI je levnější než většina konkurence, ale stejně jako u Aceru to má nepochybně velice dobrý důvod. A není to ten, že by MSI chtělo spasit uživatele od zlé konkurence, která příliš nadsazuje cenu...

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2007

zatím vede to HP:

http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv3600-d108844.htm

akorát nemuzu najít jestli ten dock umí i nabíjet notebook.

Nováček
    Registrace
    Feb 2009

ja mam napr. pocitac od MSI a bez jediny reklamace mi vydrzel fungovat 6 let sice v ty dobe stal 30000 ale nevadi pro me produkty od MSI sou srovnatelny s asusem ne-li lepsi. ale vyber je na kazdem co chce a s cim ma zkusenosti ale pro me proste MSI je jednickou a ten notas si stejne koupim PS: acer je nejvetsi sh*tka

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

můžu potvrdit mám MSI GX610 přes rok a vše jede OK
    jinak to HP moc schopně nevypadá co třeba GX620 od MSI (2x-3x vyšší výkon GPU,CPU o 400Mhz výš,4GB ram,blueray)

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Výběr SSD do notebooku
    Od George eLzyx v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 16-08-2011, 20:10
  2. výběr notebooku
    Od Zpjevy v sekci Notebooky
    Reakcí: 33
    Poslední příspěvek: 05-10-2010, 12:31
  3. Výběr notebooku