reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Genius SW-HF 5.1 5005 a receiver

wosby (1)|3.2.2009 19:07
Dobrý den
Vlastním tuto reprosoustavu, sehnal jsem si starší receiver ke kterému jsem zapojil všech 5 beden, fnguje to krásně a zvuk je znatelně lepší. Ale, subwoofer(sloužící i jako zesilovač) nemám kam připojit. Na receiveru je sice výstup na subwoofer ale nevím si rady jak mám propojit receiver se subwoofer. Hlavní kamen úrazu je totiž to, že bedny stojí 2000 Kč, za tu cenu jsou super. Ale subwoofer doplnuje hlubší basy, při poslechu metalu/rocku je znát že u toho není připojen subwoofer což me celkem mrzí. Dokázala by mi někdo poradit jak připojit ten subwoofer k tomu zesilovači aniž bych musel kupovat novej subwoofer sloužící přímo k tomu? Předem díky za odpovedi.
Klingacikx (1545)|3.2.2009 20:05
tak mapadá ma len toto: subwoofer rozobrať a z nútra vytiahnuť káble čo idú rovno do reproduktoru a tie napojiť priamo na zosilňovač. Proste tak aby nebol napojený na zosilňovať čo je v bedni. Poprípade by som tam dal prepínač aby si mohol meniť vstupy, buď by bral sygnál z receiveru alebo zo vstavaného zosilňovača v bedni subwooferu