reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Webkamera

LosPablos (0)|5.2.2009 09:26
Ahoj všichni,
známá dostala webkameru Icam Tracer CCD a ta s jejím PC nejede. Hlásí se jako neznámé zařízení. Na jiných PC funguje bez problémů. USB bude v pořádku, vše ostatní funguje. Už sem přeinstaloval i celý systém Win XP, ale pořád nic. Nemáte prosím ještě někdo nějaký nápad? Díky.
Marenek (239)|5.2.2009 10:45
mám osobná zkušenost s několika usb zmršeninama, který jeli třeba jen s prodlužovacím kablíkem, nebo naopak pouze bez něj, nebo až přes hub a ne na přímo... pomohla reklamace s následnou výměnou nebo vrácení peněz.
a problémové to bude, viz http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-00901231154552611252981162653046.html
petr.svec (320)|5.2.2009 10:50
A připojuješ jí do předního USB nebo do zadního "integrovaného konektoru"?

Přední usb může mít blbě zapojený kabel... to poznáš, když zapojiš něco dalšího jestli bude fungovat nebo ne

ale spíše to většinou bývá tím, že přední usb jsou vybavené nekvalitními kabely a prostě a jednoduše na spoustu věcí je nelze použít

jestli ti to bude fungovat vzadu... tak je to jasné
astec (1823)|5.2.2009 14:15
[QUOTE=LosPablos76;215337]Ahoj všichni,
známá dostala webkameru Icam Tracer CCD a ta s jejím PC nejede. Hlásí se jako neznámé zařízení. Na jiných PC funguje bez problémů. USB bude v pořádku, vše ostatní funguje. Už sem přeinstaloval i celý systém Win XP, ale pořád nic. Nemáte prosím ještě někdo nějaký nápad? Díky.[/QUOTE]

Systém XP je aktualizován? verze se SP1 má problémy. Ta kamera potřebuje doinstalovat nějaké ovladače, aktualizace? Tak jak radí Marenek, zkusit zadní pozici, případně aktivní USB HUB.
LosPablos (0)|5.2.2009 14:17
Připojoval jsem to do všech USB co na tom pecku jsou. To taky nepomohlo. Jediný co jsem nezkoušel byl hub. Takže zkusím a jinak kamera poletííí...
Každopádně díky.

Edit: Je tam samozřejmě SP3 a všechny aktualizace. Vše co k této kameře šlo nainstalovat bylo nainstalováno přímo ze stránek výrobce. Na jiných pc ihned po připojení Win zahlásí připojené zařízení camera. Jen tadyk prostě nic. Jen neznámé zařízení.
EditorPO (2819)|5.2.2009 17:04
Mas okrem kamery pripojene este nejake ine USB zariadenie? Ak ano, tak ho skus na chvilu odpojit a tak instaluj kameru.
LosPablos (0)|5.2.2009 19:59
Ve finále jsem měl jen čistou instalaci Win Xp + Sp3 se všemi ovladači a jen tu kameru, a stejně nic. Zkoušel jsem to i přes hub, ale taky to nepomohlo. Už jsem ji vrátil. :-)
Díky všem.