Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910
Zobrazené výsledky: 136 až 142 z 142

Téma: Přihlašování na fórum

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Nemohla proběhnout nějaká aktualizace prohlížeče? Nesleduji to, ale v poslední době mám pocit, že k aktualizacím na nové subverze (Firefox, Opera) dochází čím dál častěji. Možná to je ale jen proto, že mám kvůli testování nainstalované všechny hlavní (+ IE, Chrome), a tak mi to jen připadá :-).

Nechci nějak strašit, ale další možnost je taky ta, že Vaše přihlašovací údaje zná někdo jiný a občas se pomocí nich přihlašuje.
    Myslím, že aktualizáciu prehliadača môžem vylúčiť , mám nastavené na manuálnu (opera) ...

Ak by sa (čo nepredpokladám, pretože prihlasovacie údaje si starostlivo uchovávam iba v hlave) niekto aj prihlásil pod mojím nickom, videl by som ako neprihlásený svoj nick v zozname prihlásených. Takto únik prihlasovacích údajov imho môžem vylúčiť, pretože v čase samovoľného odhlásenia nebol užívateľ robky prihlásený ...
    Odpovídat lze po přihlášení

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Myslím, že aktualizáciu prehliadača môžem vylúčiť , mám nastavené na manuálnu (opera) ...

Ak by sa (čo nepredpokladám, pretože prihlasovacie údaje si starostlivo uchovávam iba v hlave) niekto aj prihlásil pod mojím nickom, videl by som ako neprihlásený svoj nick v zozname prihlásených. Takto únik prihlasovacích údajov imho môžem vylúčiť, pretože v čase samovoľného odhlásenia nebol užívateľ robky prihlásený ...
    V tom případě to pls sledujte a kdyby došlo k odhlášení, přičemž byste se v uplynulých 5 dnech k danému účtu nepřihlašoval z jiného počítače a neprovedl jste upgrade prohlížeče, dejte sem o tom pls vědět.

O jaký jde vlastně prohlížeč?

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Po přečtení tohoto výkřiku mám doporučení: nechoďte sem, nebudete to pak muset řešit a pochybuji, že by to někdo vnímal jako ztrátu pro toto diskuzní fórum a jeho komunitu.

Co se týče problémů kolem přihlašování, vyjadřoval jsem se k tomu před 2 dny na TVF v tomto příspěvku. Od té doby se nic nezměnilo.

Ve zkratce - od rozdělení společného přihlašování (magazíny + fóra) klesly stížnosti na naprosté minimum (v podstatě až na pár výjimek žádné nejsou). Ponteciální problémy s IE8 řešit už nebudeme. Pokud máte IE8 a máte nějaké problémy s přihlašováním, používejte jiný prohlížeč, nebo upgradujte na IE9 (už je zařazený v důležitých aktualizacích OS Windows 7).
    Opera 11.10, Linux x86-64 (byl bych asi padlý na hlavu používat IE proboha). Přihlašoval jsem se asi šestkrát, cookies promazány třikrát.

Taktéž mám doporučení. Jestli není OxyOnline schopno rozchodit ani fórum, ať to radši rovnou zabalí, nevím kdo střízlivý by si od takové společnosti něco pořídil. Na jakémkoli jiném HW fórum v ČR nemám problém, dokonce i trodasovo fórum jakž-takž funguje bez velmi dlouhé údržby co je ve vazbě. Jen tady to nejde. tak bych možná doporučil přestat se pořád vymlouvat, hloupě se neptat na důkazy naprosto zřejmých nefunkčností a raději s tím něco udělat

Na fórum téměř nechodím jak bylo možné si všimnout, využívám jen služeb bazaru. Nicméně bych tady vzpomenul, že okamžitě poté, co jsem si zcela uvědomil co je to tu zač (zejména po Vašich krocích), jsem Vás osobně žádal o smazání účtu. Za několik let se nic nestalo, nedostal jsem ani žádné vyjádření, tak tu prosím příště už nemávejte tím, ať na fórum nechodím, po tomto na to nemáte nejmenší morální nárok a další Vaše podobné výkřiky jsou pro mě stejně trapné jako pravděpodobně cokoli co já řeknu pro Vás.
    Naposledy upraveno uživatelem Pavel Boček: 28-04-2011 v 04:21

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

využívám jen služeb bazaru. Nicméně bych tady vzpomenul, že okamžitě poté, co jsem si zcela uvědomil co je to tu zač (zejména po Vašich krocích), jsem Vás osobně žádal o smazání účtu.
    Tak si představ, že máš ten účet jako smazaný a nelez do bazaru, když ti to tu tak nevoní. Ale bazar vynáší prachy, že ? ............. i za vadné HDD, cos tu jednou nabízel.
    Koukám, že vyčůránci ještě nevymřeli

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    i za vadné HDD
    Na Aukru jsou za takove veci vetsi zisky...
    A abych nebyl OT- prihlaseni k magazinum je bez problemu, automaticky atd. Je nejaky problem tohle udelat i pro forum?
    Jo a jeste neco- nefunguje mi sledovani tematu (upozorneni emailem na novy prispevek). Tak pred 14 dny to jeste fungovalo a pak jsem uz nedostal ani jedem email. Nevim, jestli to ma souvislost.
    Naposledy upraveno uživatelem durib: 28-04-2011 v 09:54

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Mě šlo spíše o princip. Jestli že se mi někde nelíbí, tak tam vůbec nepolezu., a to ani tam, kde nemůžu nic tratit, ale pouze nějaké chechtáky získat. Říká se tomu charakter (tedy jestli to už dneska nepatří do cizích slov). A čekat na to, až mi někdo smaže účet? Na to přece nemusím čekat. Prostě tam nebudu chodit a basta.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    Opera 11.10, Linux x86-64 (byl bych asi padlý na hlavu používat IE proboha). Přihlašoval jsem se asi šestkrát, cookies promazány třikrát.

Taktéž mám doporučení. Jestli není OxyOnline schopno rozchodit ani fórum, ať to radši rovnou zabalí, nevím kdo střízlivý by si od takové společnosti něco pořídil. Na jakémkoli jiném HW fórum v ČR nemám problém, dokonce i trodasovo fórum jakž-takž funguje bez velmi dlouhé údržby co je ve vazbě. Jen tady to nejde. tak bych možná doporučil přestat se pořád vymlouvat, hloupě se neptat na důkazy naprosto zřejmých nefunkčností a raději s tím něco udělat

Na fórum téměř nechodím jak bylo možné si všimnout, využívám jen služeb bazaru. Nicméně bych tady vzpomenul, že okamžitě poté, co jsem si zcela uvědomil co je to tu zač (zejména po Vašich krocích), jsem Vás osobně žádal o smazání účtu. Za několik let se nic nestalo, nedostal jsem ani žádné vyjádření, tak tu prosím příště už nemávejte tím, ať na fórum nechodím, po tomto na to nemáte nejmenší morální nárok a další Vaše podobné výkřiky jsou pro mě stejně trapné jako pravděpodobně cokoli co já řeknu pro Vás.
    Jasně, takže fórum jako fórum bez ohledu na jakékoli souvislosti. Můj morální nárok? Co to je za hlody?

Profily ze zásady nemažeme, ale když Vám o to tolik jde, udělám s tím Vaším něco teď, a to Ban, aby Vás to už nelákalo chodit ani do toho našeho bazaru - aspoň se nebudete stále rozčilovat díky naší neschopnosti.

Bábovičky na pískovišti.

Pokud mi budete chtít něco sdělit, e-mailovou adresu na mě máte.

Strana 10 z 10 PrvníPrvní ... 8910

Podobná témata

1. Software: přihlašování na foru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 13:23
  2. Windows 7: Změna způsobu přihlašování
    Od Rosta43 v sekci OS Windows
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-03-2011, 22:45
  3. Vypnutí monitoru při přihlašování