Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 142

Téma: Přihlašování na fórum

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Tak dneska opět podivný chování - na SHW i fóru jsem byl po spuštění prohlížeče (Firefox) odhlášen, přihlásil jsem se kliknutím na "Přihlásit" na fóru. Pak jsem byl přihlášen na SHW ale na fórum stále ne. Po chvíli (cca 20 sec.) jsem kliknul znova na fórum a najednou jsem byl přihlášen. Pak jsem prohlížel přispěvky a najednou zničehonic jsem byl zase odhlášen (ale na SHW stále přihlášen). Po chvíli jsem kliknul znova a byl jsem zase odhlášen. Nakonec jsem se znova odhlásil a znova přihlásil.

Ale než jsem odeslal tenhle příspěvek, tak mě systém odhlásil.

Příspěvek se mi podařilo odeslat cca na 5. pokus Přihlášení/Odhlášení.
    Naposledy upraveno uživatelem Dojigiri: 09-02-2009 v 11:28
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele KEOSAN
    Registrace
    May 2008

Tiez sa mi niekolkokrat stalo, ze sa prihlasim, ale forum mi tvrdi, ze prihlaseny nie som. Potom kliknem na nejaku sluzbu, kde mi povie prihlas sa. Tak kliknem na prihlasenie a forum povie, ze prihlaseny som. Pokracujem dalej na forum, ale tam to je, ako keby som nebol prihalseny. Stalo sa mi to uz niekolkokrat. Po par hodinach to prestalo a vratilo sa do normalu. Pouzivam Operu a v drvivej vacsine mazem sukromne data /cize i cookies/.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Hmm, tak mě dnes přestalo fungovat i to náhodné přihlašování. Je to škoda, strávil jsem tady už nějaký čas a fórum vypadalo slibně. K tomu teď ještě ty příšerný lagy s odezvou... Budu občas sledovat alespoň tento thread jestli dojde k nějakému řešení.

OT: Bylo by zajímavé zjistit kolik uživatelů se s tímto novým přihlašováním odřízlo

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Poslední dny je to hodně špatné - při pokusu o přihlášení na jiném PC mi to vyhodí, že sem nepřihlášen (automatický redirect na forum po přihlášení v magazínu) a musím se odhlásit a znova přihlásit... Nikdy to nesežere na první pokus

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

To same v Opere.
    Pri prechodu na jine pc, jsem neprihlasen, pokusim se prihlasit na shw, tam me to prihlasi, prepnu se na forum, tam mi to rekne ze nejsem prihlasen, tak se musim odhlasit a prihlasit znovu

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    To same v Opere.
    Pri prechodu na jine pc, jsem neprihlasen, pokusim se prihlasit na shw, tam me to prihlasi, prepnu se na forum, tam mi to rekne ze nejsem prihlasen, tak se musim odhlasit a prihlasit znovu
    U mě stejný problém v Opeře 10 i IE8

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Neremcejte furt Je to holt rozbite tim ze to budete zkouset v 20 prohlizecich tomu asi nepomuzete

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Neremcejte furt Je to holt rozbite tim ze to budete zkouset v 20 prohlizecich tomu asi nepomuzete
    Hlásit se to musí. Jinak by jsme se taky nemuseli dočkat nápravy.

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Prihlasovani je stale temer nemozne. Cisty novy prave nainstalovany pocitac...
    Po cirka 10 pokusech jsem to vyresil kliknutim na zmenit profil na domovce strance SHW a pak na zmenu profilu pro forum a hup - a jsem tu.
    Ale je to desnej, DESNEJ opruz a tezkej porod.

Nevim kdo to cim zpusobil, ale melo by se to FOFREM vratit zpet, pokud chcete, aby SHW forum nejak nadale fungovalo. Ten, kdo se odhlasi, ma problem...

Firefox v3, WinXP SP1.0a ... aneb jak se podarilo rozdrbat to, co jeste nedavno bezproblemu jelo...

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Takze prisel jsem na to jak se prihlasit napoprve.
    neprihlasujte se na forum ale na SHW primo. Kdyz jse prihlasuju na forum tak me to sice prihlasi ale pak se stejne musim znovu prihlasit a odhlasit.
    Dnes jsem se zkusil prihlasit primo na SHW a pak uz muzu jit na forum prihlaseny.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Kdyz jse prihlasuju na forum tak me to sice prihlasi ale pak se stejne musim znovu prihlasit a odhlasit.
    Stačí se, jako přihlášený (i když ve foru to píše nepřihlášený) vrátit na úvodní stránku magazínu, a tam kliknout na ikonku fora. Na foru už jseš také jako přihlášený.
    To samé platí pro TVFreak.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Ivo Mašek Zobrazit příspěvek
    Stačí se, jako přihlášený (i když ve foru to píše nepřihlášený) vrátit na úvodní stránku magazínu, a tam kliknout na ikonku fora. Na foru už jseš také jako přihlášený.
    To samé platí pro TVFreak.
    Sláva, po týdnu se mi opět podařilo na chvíli přihlásit. Uvedený postup sice nedává logiku, ale funguje. Aspoň že u toho nemusíme tančit kolem ohně za úplňku (zatím...).

Občasný diskutér Avatar uživatele Kollda
    Registrace
    Sep 2006

Ten samý problém, ze začátku jsem zkoušel náhodný přihlašování a většinou to pomohlo tak na +/- 5. pokus, postupně se to ale zhoršovalo. V posledních 4 dnech jsem se sem už nedostal vůbec, narazil jsem na toto vlákno a zkusil postup usera mstejska a jsem tady, tak snad jim to vydrží.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Ked sa prihlasim z ineho prehliadaca, z ineho PC alebo z inej IP, tak ma to v povodnom odhlasi. Inak je vsetko OK. Ziadne ine problemy s prihlasovanim nemam.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

Mozna hloupa otazka (jsou 2 rano tak to berte s rezervou): Proc se musi prihlasovat na homepage a ne rovnou na foru? Myslim tim postupovat nasledovne (predpokladejme ze se odhlasim z fora, smazu cookies):
    1. z mailu kliknu na odkaz s novym postem
    2. forum me vyzve k zadani jmena & hesla
    3. po zadani me preposle na novy post
    Pro toplist & reklamu pochopeni samozrejme nejaky mam (nic neni zadarmo a nekdo to proste zaplatit musi), ale zda se mi to docela krkolomny reseni...

Strana 2 z 10 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Software: přihlašování na foru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 13:23
  2. Windows 7: Změna způsobu přihlašování
    Od Rosta43 v sekci OS Windows
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-03-2011, 22:45
  3. Vypnutí monitoru při přihlašování