Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 10 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 142

Téma: Přihlašování na fórum

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    IMHO to není chyba, ale vlastnost (viz toto oznámení). U mě to funguje podobně, jen s tím, že mě to odhlásí automaticky.
    Ja jsem to tam nenasel. Jsem porad na jednom NB pouze ho prenasim.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Ja jsem to tam nenasel.
    Exaktně to tam opravdu specifikováno není. KP by to mohl upřesnit (pokud jsou mu tedy známy všechny případy, kdy k tomu dochází). Vycházím spíše z informací mezi řádky a vlastních zkušeností.

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Jsem porad na jednom NB pouze ho prenasim.
    Ale IP adresa se ti mění, ne?

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Ale IP adresa se ti mění, ne?
    Ano meni.

eraser

Ja používam na prístup stále ten istý notebook a prehliadač, no pokiaľ zmením IPčku, tak sa musím zo SHW odhlásiť a následne prihlásiť, aby som sa dostal na fórum. Inak prihlásenie na SHW mi funguje bez problémov a permanentne, ak sa teda nenalogujem z iného PC, resp. prehliadača.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od eraser Zobrazit příspěvek
    Ja používam na prístup stále ten istý notebook a prehliadač, no pokiaľ zmením IPčku, tak sa musím zo SHW odhlásiť a následne prihlásiť, aby som sa dostal na fórum. Inak prihlásenie na SHW mi funguje bez problémov a permanentne, ak sa teda nenalogujem z iného PC, resp. prehliadača.
    U mna to iste.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

já teda nevim, ale když se přiloguju na PC v práci a pak přijdu domu a znova se přiloguju na domácím PC tak na úvodní stránce jsem přihlášen, ale jakmile kliknu na forum tak jsem na něm odhlášen-dám tedy přihlásit a vyběhne hláška že se musim odhlásit...tak se tedy odhlásím, znova přihlásím a pak to teprve jede...
    mám to vyzkoušeno z pěti různých kompů, tudíž je to chyba stránek...
    ještě v lednu s tím problém nebyl, prostě jsem se přilogoval a hotovo...
    ptám se tedy: proč už SHW nejede jako dřív?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Draken Zobrazit příspěvek
    já teda nevim, ale když se přiloguju na PC v práci a pak přijdu domu a znova se přiloguju na domácím PC tak na úvodní stránce jsem přihlášen, ale jakmile kliknu na forum tak jsem na něm odhlášen-dám tedy přihlásit a vyběhne hláška že se musim odhlásit...tak se tedy odhlásím, znova přihlásím a pak to teprve jede...
    mám to vyzkoušeno z pěti různých kompů, tudíž je to chyba stránek...
    ještě v lednu s tím problém nebyl, prostě jsem se přilogoval a hotovo...
    ptám se tedy: proč už SHW nejede jako dřív?
    Tohle je už opravené. Smažte si ve všech počítačích (a prohlížečích), ze kterých se na SHW přihlašujete, cookies serveru svethardware.cz.

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Já řeším stejný problém s odhlašováním a přihlašováním. A jelikož funguji na 99% na notebooku tak to pro mě znamená se při přesunu pořád odhlašovat a přihlašovat. Všiml jsem si, že některé fóra to mají vyřešeno tak, že mě to automaticky odhlásí a pak se přihlásím znovu. (Což mi přijde jako pohodlnější).

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Mně to zatím už zdá se funguje "jak má", tj. když se připojím odjinud nebo z jinýho počítače, jsem odhlášen jak na SHW, tak na fóru, a při přihlášení na hlavní stránce nebo z fóra jsem na fórum přihlášen v pořádku.

eraser

Citace Původně odesláno od Dojigiri Zobrazit příspěvek
    Mně to zatím už zdá se funguje "jak má", tj. když se připojím odjinud nebo z jinýho počítače, jsem odhlášen jak na SHW, tak na fóru, a při přihlášení na hlavní stránce nebo z fóra jsem na fórum přihlášen v pořádku.
    Toto je v poriadku i u mňa, ale problém je, ak používam ten istý notebook, resp. prehliadač, potom na SHW som pripojený permanentne, no pri zmene IP sa mi odlási fórum.

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

Také mám podobný problém s přihlášeními. Rád bych se účastnil týdení šance-aktuální kolo- o let v letadle. Jsem přihlášen na úvodní straně SH , dále na foru, ale jakmile kliknu na ,,zúčastnit se" hodí mi to hlášku nejste přihlášen. Zkoušel jsem smazat cookies, různé kombinace přihlásit / odhlásit, ale stále mi to nefunguje. Mrzelo by mě, pokud bych se nemohl účastnit, protože letiště v Hradci Králové mám nedaleko a termín pro toto letiště vychází na den mých narozenin...Děkuju..

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Problém s přihlašováním by měl být snad již vyřešen. Smazal jsi jak cookies, tak cache prohlížeče ?

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

No mně to poslední dny taky blbne, každou chvíli mi to tvrdí že nejsem přihlášen. Většinou stačilo dát refresh nebo kliknout na nějaké vlákno a najednou jsem zase přihlášen. Cookies, cache, historii sem smazal několikrát, poté se to spíš zhoršilo, teď už stačí jen kliknout na nové téma nebo se pokusit napsat odpověď a hned to řve ať se přihlásím, pořád dokola. Minulý týden vše fungovalo jak má.

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Přidávám stížnost na přihlašování. Dnes zatím OK ale minulý týden to rozhodně blblo (předtím několik měsíců OK)

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

V průběhu času je možné, že k nějakým trablům dojde společně s tím, jak vychází nové verze jednotlivých prohlížečů. Uvidíme, zda problémy s přihlašováním zaznamenává vícero uživatelů...

Strana 4 z 10 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Software: přihlašování na foru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 13:23
  2. Windows 7: Změna způsobu přihlašování
    Od Rosta43 v sekci OS Windows
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-03-2011, 22:45
  3. Vypnutí monitoru při přihlašování