Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 10 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 142

Téma: Přihlašování na fórum

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Teď mi to nevydrží přihlášený někdy ani dvě minuty. Vždycky že se musím odhlásit a znovu přihlásit. Vopruz.

Firefox 3.6
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Já s FF 3.6 žádné problémy ohledně přihlašování nemám.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

FF 3.6 - taky bez problémů

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Opera 10.10 - včera se mi to taky stalo, myslím někdy dopoledne.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

IE 6 a 8 nemá problem, přihlášení drží.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Přihlašování stále nedořešeno, proto sem zavítám taky sotva jednou za 14 dní

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Opera 10.20: zatím bez problému

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Opera 10.10: bez problémov, ale ...... a to ma štve najviac : v prípade pomalšieho pripojenia je v opere možné zapnúť Turbo a tu je kameň úrazu. Na SHW ma to prihlási, na fórumshw nie. Som členom viacerých fór, ale problém mám len so shw ....

Starousedlík SHW
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od eraser Zobrazit příspěvek
    Toto je v poriadku i u mňa, ale problém je, ak používam ten istý notebook, resp. prehliadač, potom na SHW som pripojený permanentne, no pri zmene IP sa mi odlási fórum.
    A toto se nejak resilo nebo to mam brat jako vlastnost? Dela me to uplne stejne a nejvic me stve, ze kdyz prejedu s NB jinam, hlasi to, ze se musim prihlasit, kliknu na prihlasit, ale po tomto se musim prvne odhlasit a az pak prihlasit. Celkem takovy vopruz delat to kazdy den minimalne 2x.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od hl.hl Zobrazit příspěvek
    A toto se nejak resilo nebo to mam brat jako vlastnost? Dela me to uplne stejne a nejvic me stve, ze kdyz prejedu s NB jinam, hlasi to, ze se musim prihlasit, kliknu na prihlasit, ale po tomto se musim prvne odhlasit a az pak prihlasit. Celkem takovy vopruz delat to kazdy den minimalne 2x.
    Vlastnost: http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=27468

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Ačkoli se snažím sem jinak už nechodit, SZ mě bohužel k tomu nutí. A přehlašovat se denně minimálně třikrát by dlouho nevydržely ani trpělivější povahy než já. Bude po dvou a půl letech od zjištění této vady nějaký vývoj??

Registrace
    May 2006

K problémům s přihlašováním - vyskytují se nepředvídatelně a pouze někomu. Pokud na naší straně nelze problematický stav navodit, nelze ani lokalizovat problém a opravit jej.

To, že při změně počítače (typický případ působení na fóru z domu a z práce) dojde k odhlášení, není chyba, ale už několikrát komentovaná vlastnost.

Tolik k dosavadnímu stavu, avšak - na konec tohoto roku je v plánu:

1. Upgrade vBulletinu (enginu pohánějícího toto fórum) na nejnovější verzi. Problém je, že námi aktuálně používaná verze vBulletinu (která je už rok a půl stará) je jedna z posledních verzí předchozí generace 3.X - nová generace 4.X je po programové stránce v mnoha ohledech předělána, což značně komplikuje upgrade díky velkému množství různých pluginů a vlastních úprav rozšiřujících funkčnost, které na fóru Světa hardware jsou.

Nová generace je však po funkční stránce dále a za rok své existence by už měly být vyřešené různé bugy, které tak rozsáhlé změny běžně doprovází. Upgrade je třeba, jelikož ve stávajícím fóru jsou některé chyby, které už nikdo neopraví (vývojáři se zaměřují na 4.X), nemluvě o minimálních možnostech dalšího vylepšování.

Tento upgrade se tak jistě neobejde bez komplikací, které v tuto chvíli nelze předvídat. Je možné, že po upgradu přestane něco fungovat, protože otestovat všechno předem bude naprosto nereálné, a bude se to řešit až při ostrém provozu. Cílem bude zachovat aktuální funkčnost, jak to jen nejvíce půjde, případně ji vylepšit.

Nejdříve sice provedu upgrade fóra na Digimanii z důvodu nižší návštěvnosti, ale tamější fórum (to platí i pro fórum TV Freaku) obsahuje o poznání méně rozšíření než fórum Světa hardware (odměňovací systém, hádanky z Laboratoře SHW, medaile, SHWallpaper, sekce s články a casemody...).

2. Pokud by i u nové verze měly pokračovat zmiňované problémy s přihlašováním, zrušíme společné přihlašování mezi našimi magazíny a fóry - napříč magazíny by zůstalo zachováno stejně jako napříč fóry. Tzn. pokud bych se přihlásil v magazínu Světa hardware, přihlásilo by mě to automaticky i v magazínech TV Freaku a Digimanie. Nesnažilo by se mě to už automaticky přihlásit do našich diskuzních fór.

To samé by platilo pro fóra - pokud bych se přihlásil do fóra Světa hardware, přihlásilo by mě to automaticky i ve fórech TV Freaku a Digimanie. Nesnažilo by se mě to už automaticky přihlásit do našich magazínů.

Pro magazín i fóra by byly nadále platné stejné přihlašovací údaje a stejný formulář pro změnu registračních údajů jako doposud. Určitým způsobem by šlo o krok zpět, ale odstranily by se tím problémy, kdy je uživatel přihlášený v magazínu a po vstupu do fóra je nepřihlášený - klikne na přihlášení, objeví se znovu v magazínu jako přihlášený a zobrazí se mu hláška "Před přihlášením do fóra se musíte nejdříve odhlásit a pak znovu přihlásit", k čemuž dochází častěji, než by bylo únosné.

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

Nechci být "zlý sýček", ale mám aktuální zkušenost s touto verzí vBulletinu (z US fóra) takovou, že to znamená prakticky K.O. - z fóra bude mrtvola a nebude to vůbec souviset s automatickým přihlašováním, které bude kupodivu fungovat sqěle... Souvisí to s jistými novými zákony a prací těch, kteří se Vám/nám dívají na klávesnice z dálky... Dobrý večer.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od StD Zobrazit příspěvek
    Nechci být "zlý sýček", ale mám aktuální zkušenost s touto verzí vBulletinu (z US fóra) takovou, že to znamená prakticky K.O. - z fóra bude mrtvola a nebude to vůbec souviset s automatickým přihlašováním, které bude kupodivu fungovat sqěle... Souvisí to s jistými novými zákony a prací těch, kteří se Vám/nám dívají na klávesnice z dálky... Dobrý večer.
    Nerozumím. Můžete být konkrétní a napsat, proč by upgrade vBulletinu měl znamenat konec tohoto fóra? S jakým jiným fórem běžícím na vBulletinu 4.X máte špatnou zkušenost a o jaké problémy se tam jednalo? Váš příspěvek nesdělil žádnou informaci a pouze může u někoho způsobit zbytečné obavy.

vBulletin 4.X je na světě už rok a je používán řadou diskuzních fór po celém světě. Po celou dobu vývoj průběžně sleduji a nejsem si vědom problémů, které by u nás mohly v důsledku vyústit v konec fóra. Ze začátku bylo kolem 4.X hodně rušno a zklamání, a to hlavně protože jej doprovázelo velké množství různých bugů, které se nestíhaly řešit, a slibované novinky byly posunuty až do pozdějších verzí. Nicméně vývoj vypadá v poslední době OK, řada problémů byla vyřešena a funkčnost se pomalu dále rozvíjí stejně jako přibývá rozšiřujících pluginů.

StD StD je offline
    Registrace
    Feb 2007

Až budu mít chvilku času, tak to popíšu podrobněji přes SZ, nechci tady rozšiřovat nějakou paniku. Jenom vím, že "to" dovede prakticky zrušit některé konkretní funkce fora, jako neviditelná počitadla, ikony, avatary a i obrázky se proměňují v čevené křížky (ovšem jen někomu), ale co je hlavní, vše se neskutečně zpomalí, takže tam lidé raději přestanou chodit. Tato zkrácená zkušenost je z jednoho fora s příponou dot net.

Strana 5 z 10 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Software: přihlašování na foru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 13:23
  2. Windows 7: Změna způsobu přihlašování
    Od Rosta43 v sekci OS Windows
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-03-2011, 22:45
  3. Vypnutí monitoru při přihlašování