Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 10 PrvníPrvní ... 78910 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 121 až 135 z 142

Téma: Přihlašování na fórum

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Taktiež hlásim korektné fungovanie, od včera mi to už fachčí (cca od 1400) - Opera 11.01 - Build 1190 a ide všetko vpohode žiaden problém (ale musím priznať, že som už závislý na SHWF )
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Mal by som jednu pripomienku - resp. návrh:

V magazínoch (shw, tv aj digi) som prihlásený aj keď s pc (v mojom prípade netbook) zmením ISP (práca-domov) ...
    Do fór sa však po každej zmene ISP musím prihlasovať znova a znova ....

Nešlo by aj prihlasovanie do fór zmeniť/nastaviť tak, ako je to u magazínov?

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    Mal by som jednu pripomienku - resp. návrh:

V magazínoch (shw, tv aj digi) som prihlásený aj keď s pc (v mojom prípade netbook) zmením ISP (práca-domov) ...
    Do fór sa však po každej zmene ISP musím prihlasovať znova a znova ....

Nešlo by aj prihlasovanie do fór zmeniť/nastaviť tak, ako je to u magazínov?
    Taky se připojuji k návrhu Robkyho, když už se změnil způsob přihlašovaní, proč ho nedovést k dokonalosti.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Georginek
    Registrace
    May 2006

Jo, ze bych mohl bejt pripojenej na 3 kompech zaroven se stejnou IP. Doma/notas/prace

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Dožiju se ještě toho, aby tenhle bordel normálně fungoval?!

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

..... jak je možné, že mě to normálně funguje (a to určitě nejsem sám) ? V čem to jenom může být ............ ?

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Tak rozhodně tu bylo období, kdy to korektně nefungovalo. Nicméně od posledních úprav (to už bude tak 2 měsíce zpátky) stížnosti ustaly a zdá se, že to funguje většině bez problémů. Promazání cookies a další rady viz minulá stránka nepomohly?

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Funguje to jakž takž, ale nutnost stálého přihlašování zůstala. Většinou se musím přihlásit 2x za den (1x v práci a 1x doma), občas i vícekrát a to minimálně na 2 místní fóra na které chodím pravidelně.
    Každopádně toto fórum má stále nejhorší systém přihlašování ze všech serverů na které se přihlašuju. Myslel jsem si, že psát to dokola nemá smysl, obzvlášť když Kápo před pár měsíci psal, že se na tom pracuje, ale de to pomalu a od té doby jsem si žádných pozitivních změn kromě rozbití vazeb v přihlašování na jednotlivé příbuzné stránky a fóra nevšiml, tak jsem si myslel, že se na tom stále pracuje...

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    Dožiju se ještě toho, aby tenhle bordel normálně fungoval?!
    Po přečtení tohoto výkřiku mám doporučení: nechoďte sem, nebudete to pak muset řešit a pochybuji, že by to někdo vnímal jako ztrátu pro toto diskuzní fórum a jeho komunitu.

Co se týče problémů kolem přihlašování, vyjadřoval jsem se k tomu před 2 dny na TVF v tomto příspěvku. Od té doby se nic nezměnilo.

Ve zkratce - od rozdělení společného přihlašování (magazíny + fóra) klesly stížnosti na naprosté minimum (v podstatě až na pár výjimek žádné nejsou). Ponteciální problémy s IE8 řešit už nebudeme. Pokud máte IE8 a máte nějaké problémy s přihlašováním, používejte jiný prohlížeč, nebo upgradujte na IE9 (už je zařazený v důležitých aktualizacích OS Windows 7).

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od NHKG Zobrazit příspěvek
    Funguje to jakž takž, ale nutnost stálého přihlašování zůstala. Většinou se musím přihlásit 2x za den (1x v práci a 1x doma), občas i vícekrát a to minimálně na 2 místní fóra na které chodím pravidelně.
    Každopádně toto fórum má stále nejhorší systém přihlašování ze všech serverů na které se přihlašuju. Myslel jsem si, že psát to dokola nemá smysl, obzvlášť když Kápo před pár měsíci psal, že se na tom pracuje, ale de to pomalu a od té doby jsem si žádných pozitivních změn kromě rozbití vazeb v přihlašování na jednotlivé příbuzné stránky a fóra nevšiml, tak jsem si myslel, že se na tom stále pracuje...
    Viz můj předchozí příspěvek.

Buďte prosím konkrétní, z toho Vašeho příspěvku nepoznám nic. Jaký používáte prohlížeč? Co je špatně, aneb jak se problém s přihlašováním projevuje?

Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Viz můj předchozí příspěvek.

Buďte prosím konkrétní, z toho Vašeho příspěvku nepoznám nic. Jaký používáte prohlížeč? Co je špatně, aneb jak se problém s přihlašováním projevuje?
    - Nemožnost být přihlášený na 2 počítačích (viz Robky 12.4.2011)
    - Občasné náhodné odhlašování ( párkrát za týden)
    - Nešlo by přihlašování na fórum udělat přímo ve fóru tak, aby se nemusel zbytečně načítat magazín a navíc pak ještě vyskakuje okno, které mi oznamuje, že sem byl přihlášen i na obou dalších partnerských fórech, i když to není pravda. Toto všechno zbytečně prodlužuje přihlášení. Ideální by bylo, kdyby přímo na fóru byly prázdné políčka pro jméno a heslo, kde po jejich vyplnění a potvrzení by pak už nevyskakovalo nic a rovnou by se načetlo zpátky fórum (ale už přihlášený).

Mimochodem odhlášení na jednom fóru mě odhlásí na všech, ale toto mi nevadí...

EDIT: Opera a W7/XP

Registrace
    May 2006

To není chyba, ale vlastnost. Konstatoval jsem to už několikrát.

Momentálně je platnost cookies fór nastavena na 5 dní (24x5=120 hodin). Pokud se ale přihlašujete z více počítačů (viz předchozí bod), dojde samozřejmě k odhlášení ze všech ostatních počítačů, kde jste byl přihlášený předtím bez ohledu na čas/platnost cookies.

- Nešlo by přihlašování na fórum udělat přímo ve fóru tak, aby se nemusel zbytečně načítat magazín a navíc pak ještě vyskakuje okno, které mi oznamuje, že sem byl přihlášen i na obou dalších partnerských fórech, i když to není pravda. Toto všechno zbytečně prodlužuje přihlášení. Ideální by bylo, kdyby přímo na fóru byly prázdné políčka pro jméno a heslo, kde po jejich vyplnění a potvrzení by pak už nevyskakovalo nic a rovnou by se načetlo zpátky fórum (ale už přihlášený).
    Jde o formulář - to, v jakém je layoutu, je jedno a ano, tohle je v plánu - tedy aby se přihlašovací formulář do fóra nezobrazoval v kompletním layoutu magazínu (ale není to urgentní, na funkčnosti to nic nezmění). U okna oznamujícího přihlášení na ostatních serverech není pravda, že by nebylo pravdivé - akorát se vztahuje na konkrétní prostředí - tzn. pokud mě to přihlásí na fóru SHW, zároveň mě to přihlásí na fórech TVF a DM, nikoli v magazínech. Pokud mě to přihlásí v magazínu SHW, zároveň mě to přihlásí v magazínech TVF a DM. Přidání podmínky pro dvojí oznámení, které bude přesné a nikoli obecné jako teď, je rovněž na programu. Okno jako takové ale musí být s nějakou potvrzovací informací zachováno, aby bylo zřejmé, že požadovaný proces přihlášení proběhl.

Mimochodem odhlášení na jednom fóru mě odhlásí na všech, ale toto mi nevadí...
    To není chyba, ale vlastnost stejně jako přihlášení proběhne do všech fór. Pokud do nějakého neproběhne, je třeba pro něj v prohlížeči smazat cookies.

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

ad.1: ee, tak som to nemyslel ... mal som na mysli nemožnosť byť prihlásený na fóre na jednom pc pri zmene ISP (pritom v magazínoch som trvale prihlásený aj pri zmene ISP)
    ad.2: mám taký dojem, že toto sa deje systematicky - teda neviem to určite, ale už dvakrát ma samovoľne z fóra odhlásilo (bolo to tento a predchádzajúci piatok, žiaľ presný čas som nezaznamenal)

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od robky Zobrazit příspěvek
    ad.2: mám taký dojem, že toto sa deje systematicky - teda neviem to určite, ale už dvakrát ma samovoľne z fóra odhlásilo (bolo to tento a predchádzajúci piatok, žiaľ presný čas som nezaznamenal)
    Nemohla proběhnout nějaká aktualizace prohlížeče? Nesleduji to, ale v poslední době mám pocit, že k aktualizacím na nové subverze (Firefox, Opera) dochází čím dál častěji. Možná to je ale jen proto, že mám kvůli testování nainstalované všechny hlavní (+ IE, Chrome), a tak mi to jen připadá :-).

Nechci nějak strašit, ale další možnost je taky ta, že Vaše přihlašovací údaje zná někdo jiný a občas se pomocí nich přihlašuje.

Registrace
    Mar 2008

To není chyba, ale vlastnost. Konstatoval jsem to už několikrát.
    A doopravdy nešla by tato otravná vlastnost změnit?

U okna oznamujícího přihlášení na ostatních serverech není pravda, že by nebylo pravdivé - akorát se vztahuje na konkrétní prostředí - tzn. pokud mě to přihlásí na fóru SHW, zároveň mě to přihlásí na fórech TVF a DM, nikoli v magazínech.
    Mě to ani po promázání všeho možnéhona fórech nefunguje a na každé se musím přihlásit zvlášť. Takže se musím denně přihlašovat až 6x, což s tím, že to jde minimálně přes 3 stránky je hodně otravné! Ale pánbůh zapúlať za to, že teď při přihlašování neotravují reklamy, obzvláště ty, co nejdou přeskočit a při přihlášení na druhé fórum to už na tom prvním neodhlásí.
    Za ideál považuju přihlašování na magazíny, prakticky to neodhlašuje, svázání magazínů funguje a když už se musím přihlásit, stačí na to jeden klik (automatické přihlášení v Opeře).

Strana 9 z 10 PrvníPrvní ... 78910 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Software: přihlašování na foru
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 29-07-2011, 13:23
  2. Windows 7: Změna způsobu přihlašování
    Od Rosta43 v sekci OS Windows
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 28-03-2011, 22:45
  3. Vypnutí monitoru při přihlašování