reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prosím někoho o vysvětlení

Smeli (2302)|1.12.2006 11:25
http://www.messe-ideen.de/upload/magische-zauberkugel.swf

Vyberte si číslo od 1 do 100, udělejte jeho ciferný součet a odečtěte jej od něj, např. 12, 1+ 2 = 3, 12 - 3 = 9. Klikněte na kouli a ukáže se vám symbol u čísla.
Vysvětlete mi někdo, proč to tak je :notsure
first.indian (683)|1.12.2006 11:41
[QUOTE=Smeli]http://www.messe-ideen.de/upload/magische-zauberkugel.swf

Vyberte si číslo od 1 do 100, udělejte jeho ciferný součet a odečtěte jej od něj, např. 12, 1+ 2 = 3, 12 - 3 = 9. Klikněte na kouli a ukáže se vám symbol u čísla.
Vysvětlete mi někdo, proč to tak je :notsure[/QUOTE]

Protoze se vzdy zmeni vsechny obrazky hned jak na to kliknes a je jen nekolik moznosti kam se dopocitas... Takze treba vzdy to bude obrazek co je u cisla 81...
Smeli (2302)|1.12.2006 12:15
[QUOTE=first.indian]Protoze se vzdy zmeni vsechny obrazky hned jak na to kliknes a je jen nekolik moznosti kam se dopocitas... Takze treba vzdy to bude obrazek co je u cisla 81...[/QUOTE]

problém je v tom, že to vždycky vyjde, i když je tam jen 9 obrázků, které se opakují, nikdy se koule nesekla. Navíc se obrázky přeřazují a nikde nezadáváš ani původní, ani nové číslo. Právě proto mi uniká systém
first.indian (683)|1.12.2006 13:19
[QUOTE=Smeli]problém je v tom, že to vždycky vyjde, i když je tam jen 9 obrázků, které se opakují, nikdy se koule nesekla. Navíc se obrázky přeřazují a nikde nezadáváš ani původní, ani nové číslo. Právě proto mi uniká systém[/QUOTE]
OMG co na tom nechapes? Vzdy to bude ten obrazek ktery je u nasobku cisla 9. Obrazek na cislech 9,18,27,36,45,54,63,72,81! A ostatni obrazky jsou uplne nahodne protoze se k nim nikdy nedopocitas. At budes pocitat jakkoli vzdy dojdes na ty cisla. A na nich je jeden a ten samy obrazek. Proste to hodi na dana cisla nejaky obrazek a ten se potom zobrazi v "kouli". Kliknes a obrazek na vybranych cislech se prohodi za jiny a ostatni se nejak nahodne vyberou. Fakt nechapu co na tom nechapes :turtle
Smeli (2302)|1.12.2006 13:27
[QUOTE=first.indian]OMG co na tom nechapes? Vzdy to bude ten obrazek ktery je u nasobku cisla 9. Obrazek na cislech 9,18,27,36,45,54,63,72,81! A ostatni obrazky jsou uplne nahodne protoze se k nim nikdy nedopocitas. At budes pocitat jakkoli vzdy dojdes na ty cisla. A na nich je jeden a ten samy obrazek. Proste to hodi na dana cisla nejaky obrazek a ten se potom zobrazi v "kouli". Kliknes a obrazek na vybranych cislech se prohodi za jiny a ostatni se nejak nahodne vyberou. Fakt nechapu co na tom nechapes :turtle[/QUOTE]

:idea

[SIZE="1"]Někdy mi to pomaleji myslí, ale pšt[/SIZE]:turtle