Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Prosím někoho o vysvětlení

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

http://www.messe-ideen.de/upload/mag...auberkugel.swf

Vyberte si číslo od 1 do 100, udělejte jeho ciferný součet a odečtěte jej od něj, např. 12, 1+ 2 = 3, 12 - 3 = 9. Klikněte na kouli a ukáže se vám symbol u čísla.
    Vysvětlete mi někdo, proč to tak je
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    http://www.messe-ideen.de/upload/mag...auberkugel.swf

Vyberte si číslo od 1 do 100, udělejte jeho ciferný součet a odečtěte jej od něj, např. 12, 1+ 2 = 3, 12 - 3 = 9. Klikněte na kouli a ukáže se vám symbol u čísla.
    Vysvětlete mi někdo, proč to tak je
    Protoze se vzdy zmeni vsechny obrazky hned jak na to kliknes a je jen nekolik moznosti kam se dopocitas... Takze treba vzdy to bude obrazek co je u cisla 81...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    Protoze se vzdy zmeni vsechny obrazky hned jak na to kliknes a je jen nekolik moznosti kam se dopocitas... Takze treba vzdy to bude obrazek co je u cisla 81...
    problém je v tom, že to vždycky vyjde, i když je tam jen 9 obrázků, které se opakují, nikdy se koule nesekla. Navíc se obrázky přeřazují a nikde nezadáváš ani původní, ani nové číslo. Právě proto mi uniká systém

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    problém je v tom, že to vždycky vyjde, i když je tam jen 9 obrázků, které se opakují, nikdy se koule nesekla. Navíc se obrázky přeřazují a nikde nezadáváš ani původní, ani nové číslo. Právě proto mi uniká systém
    OMG co na tom nechapes? Vzdy to bude ten obrazek ktery je u nasobku cisla 9. Obrazek na cislech 9,18,27,36,45,54,63,72,81! A ostatni obrazky jsou uplne nahodne protoze se k nim nikdy nedopocitas. At budes pocitat jakkoli vzdy dojdes na ty cisla. A na nich je jeden a ten samy obrazek. Proste to hodi na dana cisla nejaky obrazek a ten se potom zobrazi v "kouli". Kliknes a obrazek na vybranych cislech se prohodi za jiny a ostatni se nejak nahodne vyberou. Fakt nechapu co na tom nechapes

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od first.indian
    OMG co na tom nechapes? Vzdy to bude ten obrazek ktery je u nasobku cisla 9. Obrazek na cislech 9,18,27,36,45,54,63,72,81! A ostatni obrazky jsou uplne nahodne protoze se k nim nikdy nedopocitas. At budes pocitat jakkoli vzdy dojdes na ty cisla. A na nich je jeden a ten samy obrazek. Proste to hodi na dana cisla nejaky obrazek a ten se potom zobrazi v "kouli". Kliknes a obrazek na vybranych cislech se prohodi za jiny a ostatni se nejak nahodne vyberou. Fakt nechapu co na tom nechapes

Někdy mi to pomaleji myslí, ale pšt

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-08-2009, 09:35
  2. LCD: Norma TCO´99 a TCO´03 prosím vysvětlení
    Od 7Lada7 v sekci Monitory
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 08:47
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 15-06-2007, 21:11
  4. Prosím o vysvětlení GA-7ZX a podpora pameti