reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

video na pozadí

Draken (1578)|6.2.2009 17:01
zajímalo by mě jestli existuje nejaký sw pro windows XP který by při spuštění winů uměl přehrát animaci přimo na ploše jako ve vistě
Intri (3490)|6.2.2009 17:19
Existují nějaké pokusy pro přehrání spořičů obrazovky na ploše, ale nejsou nic moc, obvykle to jsou nespolehlivé programy, navíc jich není moc a těžko se hledají.

Asi nejjednodušší máš pro to vymezit přehrávač multimédií schopný přehrávat obraz na ploše ( třeba VLC ). Mohl bys ten přehrávač nastavit, aby přehrával video na ploše a video jako takové přidat mezi programy ke spuštění po startu systému. Samozřejmě defaultní přehrávač pro toto video musí být třeba to VLC.

Ale je to i tak takové kostrbaté řešení, osobně jsem usoudil, že to nestojí za to.
cool.user (2822)|6.2.2009 17:26
Intri (3490)|6.2.2009 17:29
Wow, oni už ho udělali i pro XP? Deskscapes je první, co mě napadlo, ale nevěděl jsem, že už je i pro XP, myslel jsem, že ho udělali jen pro všechny edice Visty podporující Aero. Nevadí.

Každopádně i do DS bych si troufl tvrdit problémy se stabilitou a výkonem. Celkem znatelně ( i když zase ne nějak brutálně ) zpomaloval start aplikací po spuštění systému. Nehledě na to, že sem tam se video zasekne, DS spadne apod.
Draken (1578)|6.2.2009 19:05
jj dík hned to vyzkouším
chtěl bych animaci otevírání stargate a zvuk už mám tak jen tu animaci(nebo jestli to umí i zvuk pak je to super)