reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jakou TV kartu??

GUGA74 (105)|7.2.2009 17:53
Zdravim lidi,muzete mi poradit jakou TV kartu zvolit?Mela by zvladat analog-digi.Graf.mam 260GTX.
Dekuji za rady.
pas!k (3765)|7.2.2009 18:46
Leadtek PXDVR3200 H
Ivo Mašek (507)|10.2.2009 07:11
Těch modelových řad tv karet je tolik, že odpověď je do jisté míry nemožná. Také je třeba brát do úvahy stroj, kam bude tv tuner umístěn. Respektivě kolik "legrácek" nemajících se rádo se softwarem tv karet je v PC.
Já bych preferoval výběr u firem Leadtek, Hauppauge, TechniSat. Možná ještě Pinnacle (starší modely byly vynikající, ty novější už se rády roztahovaly)
pas!k (3765)|10.2.2009 07:14
[QUOTE=mstejska;216444]Napr tenhle Aver http://www.czechcomputer.cz/product_doc-48725596E18E3255C125734E003FD30C.html[/QUOTE]

Software od averu mel dost velke problemy s 64bit Vistama (cca pulrok zpet jsem rozchazel usb Aver TV Hybrid Volar HX) mozna jen modelovej problem nevim .. kazdopadne i kvalitou obrazu se to s leadtekem nedalo srovnavat .. nebe a dudy .. ale je pravda ze jsem zkusil pouze ten jediny usb model a nevim jak jsou na tom pci-e karty.
faugusztin (453)|10.2.2009 07:36
Na druhej strane ma vacsina, ak nie vsetky Leadteky jeden zasadny problem - audio neposielaju cez PCI/PCIe zbernicu, ale cez audio kablik, ktory sa predtym vyuzival pre CD mechaniky. Co to znamena ? Ak chcete mat v PC 2 tunery (bezna zostava u HTPC, kde chcete TV pozerat aj nahravat), tak mate problem - takyto konektor je typicky na doske aj zvukovkach iba jeden.
mstejska (2912)|10.2.2009 07:42
[QUOTE=pas!k;217646]Software od averu mel dost velke problemy s 64bit Vistama (cca pulrok zpet jsem rozchazel usb Aver TV Hybrid Volar HX) mozna jen modelovej problem nevim .. kazdopadne i kvalitou obrazu se to s leadtekem nedalo srovnavat .. nebe a dudy .. ale je pravda ze jsem zkusil pouze ten jediny usb model a nevim jak jsou na tom pci-e karty.[/QUOTE]

Tak na 64bit vistach jsem aver nezkousel, ale mam zase opacnou zkusenost s kvalitou Hauppage vs Aver, Muzu soudit pouze podle analogu, Analogovy aver mi na stejne antene (stresni) chyta krasne, naproti tomu hauppauge nechytne ani vsechny stanice co aver. Navic soft dodavany s averem povazuji za zatim nejlepsi co jsem zkousel, mat ho uz 3 roky a plna spokojenost. Soft co dodava hauppauge je na nic. nastesti ted pouzivam hauppauge na satelit a tam pouzivam dvb dream. Jinak bych hauppauge hned menil za aver
Ivo Mašek (507)|10.2.2009 07:57
U Leadteka je problém najít ten správný software. Ale to jsme právě u toho problému, co vše máme v PC.
Dalším problémem je, že uživatelé instalují tv kartu do PC, kde už je spousta věcí. Správně se má tv karta nainstalit na nový, čistý systém., tedy základ.