reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

cerne celo na DVD

mech13 (5526)|1.12.2006 15:43
tak sem se dostal do prusvihu... koupil sem tatovi pred 14 dny bilou LG-H10N na vanoce a on si ted porucil nove cerne komp... ted sem videl ze na alza.cz se k bile dava cerny celo tak nemate ho nekdo? nebo si pamatuju ze nektery cerny bedny maji cernou zaslepku s tlacitkem a vyklapecim otvorem na suplik mechaniky...
moc by se mi hodilo kdyby neco takovyho mohl nekdo z brna postradat. klidne za to dam i kilo. kdyz ne z brna tak postovny hradim. v cenikach sem to nevidel, ale jestli to pripadne jde sehnat tak budu rad i za link
Fauxx (17)|1.12.2006 19:27
[QUOTE=mech13]tak sem se dostal do prusvihu... koupil sem tatovi pred 14 dny bilou LG-H10N na vanoce a on si ted porucil nove cerne komp... ted sem videl ze na alza.cz se k bile dava cerny celo tak nemate ho nekdo? nebo si pamatuju ze nektery cerny bedny maji cernou zaslepku s tlacitkem a vyklapecim otvorem na suplik mechaniky...
moc by se mi hodilo kdyby neco takovyho mohl nekdo z brna postradat. klidne za to dam i kilo. kdyz ne z brna tak postovny hradim. v cenikach sem to nevidel, ale jestli to pripadne jde sehnat tak budu rad i za link[/QUOTE]

ja teda nevim co je to za problem, tak budes mit na cernym casu bilou mechaniku, popravde to ani nerusi a je to docela v pohode a nekdy to vypada i lip :).. ale to je muj nazor
P@pi (1519)|1.12.2006 19:30
A co černej sprej? Vypadá to dobře a neni to drahý :p.
pas!k (3765)|1.12.2006 19:51
[QUOTE=mech13]tak sem se dostal do prusvihu... koupil sem tatovi pred 14 dny bilou LG-H10N na vanoce a on si ted porucil nove cerne komp... ted sem videl ze na alza.cz se k bile dava cerny celo tak nemate ho nekdo? nebo si pamatuju ze nektery cerny bedny maji cernou zaslepku s tlacitkem a vyklapecim otvorem na suplik mechaniky...
moc by se mi hodilo kdyby neco takovyho mohl nekdo z brna postradat. klidne za to dam i kilo. kdyz ne z brna tak postovny hradim. v cenikach sem to nevidel, ale jestli to pripadne jde sehnat tak budu rad i za link[/QUOTE] tu cernou vyklapeci blbost mozna nekde mam ale musim se podivat kdyztak dam vedet ;)
mech13 (5526)|2.12.2006 01:36
[QUOTE=Fauxx]ja teda nevim co je to za problem, tak budes mit na cernym casu bilou mechaniku, popravde to ani nerusi a je to docela v pohode a nekdy to vypada i lip :).. ale to je muj nazor[/QUOTE]
no jit o me tak mi to je ukradeny, ale kdyz uz tatovy davam dohromady C2D tak by to byla skoda... navic jak ho znam tak se na tu sestavu nesahne tak 5 let a 5 let se na to divat... ted upgraduje z Celeron 500MHz, 256MB SDRAM a matrox millenium G400MAX dual head:D
[QUOTE=P@pi]A co černej sprej? Vypadá to dobře a neni to drahý :p.[/QUOTE]
tak reseni nejlevnejsi a nejrychlejsi, ale nedejboze aby se s tim neco stalo a zanes to pak reklamovat:o snad to tak nedopadne...
[QUOTE=pas!k]tu cernou vyklapeci blbost mozna nekde mam ale musim se podivat kdyztak dam vedet ;)[/QUOTE]
tak to by bylo paradni:thumb dik moc za snahu

EDIT: a to mi tak pripomina ze bracha ma uz rok bilou LG-4167B a jde taky do cerne bedny... ale tam by uz aji byl pouzitelne ten spray