Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 19

Téma: Co vy na Iphone?

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

Jake mate nazory na iphone? nejak klady ci zapory? mne se zda jako prim hracka pro managery
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Richmond
    Registrace
    May 2008

spis pro teenagery

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Vzhledem k ceně to vnímám jako takový honítko ega pro ty co nemaj na velký auto
    Kdyby stál do 2k, možná bych o něm taky uvažoval (jako doplněk k mobilu).

Jako asi takhle.. všichni z toho byli na prášky, v TV mleli o high-end zázraku. Připadlo mi to jako nepraktická škaredá hračka. Všichni mi nadávali ať nesoudím, dokud ho nebudu mít v ruce.
    Pak jsem si ho prohlídl, asi hodinu jsem zkoušel co to umí a musel jsem opravdu změnit názor. Je to nepraktická, hezká a předražená hračka.

Nováček
    Registrace
    Jan 2009

Citace Původně odesláno od Aigor Zobrazit příspěvek
    Vzhledem k ceně to vnímám jako takový honítko ega pro ty co nemaj na velký auto
    Kdyby stál do 2k, možná bych o něm taky uvažoval (jako doplněk k mobilu).

Jako asi takhle.. všichni z toho byli na prášky, v TV mleli o high-end zázraku. Připadlo mi to jako nepraktická škaredá hračka. Všichni mi nadávali ať nesoudím, dokud ho nebudu mít v ruce.
    Pak jsem si ho prohlídl, asi hodinu jsem zkoušel co to umí a musel jsem opravdu změnit názor. Je to nepraktická, hezká a předražená hračka.
    jo koupil si to kámoš a řikal že je to kničemu nic to neumí jako každej jinej mobil akorát s dotykáčem jen hry se na tom daj dobře hrát ale ty dobrý se musej koupit jen ty blbý si můžeš stáhnout zdarma a nakonec ho prodal

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od genius1000 Zobrazit příspěvek
    jo koupil si to kámoš a řikal že je to kničemu nic to neumí jako každej jinej mobil akorát s dotykáčem jen hry se na tom daj dobře hrát ale ty dobrý se musej koupit jen ty blbý si můžeš stáhnout zdarma a nakonec ho prodal
    Takze podle tvyho kamose mobil s dotykacem je dobrej leda na hry jo? Boha jeho...

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

prijde vam jinej dotykovej mobil lepsi?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Podle me je to jen vec pro lidi co nevedi co s penezma a nebo co jich maj dost a pak pro takove hracicky. Pro normalniho cloveka uplna zbytecnost.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Znám pár lidí, kterým se moc líbí, je to věc názoru, mé potřeby ale iPhone naprosto nesplňuje - absence QWERTY, nemožnost použít jako modem (ano, lze sice odemknout, ale...), nelze instalovat libovolnou aplikaci, mohu jen ty, co jsou v Apple obchodě. Rovněž ovládání, které je, pravda, revoluční, ale člověk většinou potřebuje dvě ruce. Pobavil mě jeden chlapík na zastávce autobusu, když si každou chvíli sundaval rukavici, aby mohl ťuknout na displej Venku bylo asi -20 stupňů.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Tak neni spatnej, design, provedeni se me libi, s funkcema je to trosku horsi. Ja hold takove naroky nemam a kdybych mel tak to zarizeni budu pouzivat hlavne pracovne a tam bych si vybral neco jineho nez Iphone, aby to splnovalo me pozadavky. Iphone je zajimavej, ale me pripada jako nablejskana krabicka s kterou se clovek bude hlavne predvadet.. neco jako: hele co ja mam

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Pavel Bureš Zobrazit příspěvek
    Pobavil mě jeden chlapík na zastávce autobusu, když si každou chvíli sundaval rukavici, aby mohl ťuknout na displej Venku bylo asi -20 stupňů.
    Ano, to je častý argument, ale kolik founů se dá normálně ovládat v rukavicích? Z těch co jsem kdy měl v ruce, tak snad Siemens SL55, který měl tlačítka ve tvaru takových pyramidek. Pak možná SE T630. A pokud jde o ovládání jiných dotykáčů stylusem, vždyť ten iPhone se dá taky ovládat něčím vodivým bez vytáhnutí ruky z rukavice...

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Díky tlačítkům pod displejem mohou běžné úkony na HTC Tytnu/Kaiserovi provést i v rukavici. Nosím slabé kožené, kdyby to někoho zajímalo Netvrdím, že dotekem prstu v rukavici se WM přístroje dají ovládat nějak extra pohodlně, ale jde to a hlavně většina zařízení má pod displejem dostatečně velká tlačítka, takže jimi lze přepínat mezi aplikacemi i pracovat s nabídkami.

Starousedlík SHW Avatar uživatele meeee
    Registrace
    Jun 2007

Citace Původně odesláno od Pavel Bureš Zobrazit příspěvek
    Nosím slabé kožené, kdyby to někoho zajímalo
    Tak tady bude punťa zakopán. Jinak mi i u toho Kaisera přijdou ta tlačítka ne zrovna extra pohodlná pro ovládání v rukavicích a to je Kaiser z těch s těmi většími a odlišenějšími oproti většině ostatních WM strojů. Ale to už se dostávám trochu OT.

//P.S. nejsem jablíčkář, jak by se mohlo po napsání předchozího zdát
    iPhone má spoustu nedostatků. Ale kdybych si ho vzal třeba za korunu při prodlužování smlouvy s operátorem, asi bych mu ledasco odpustil
    Naposledy upraveno uživatelem meeee: 09-02-2009 v 08:16

Registrace
    May 2008

Mno tak ja to taky trochu rozvedu:
    iPhone opet potvrdil ze designeri z applu proste umi, ale to je tak vse. Funkce (tedy v zakladnim stavu, nehacknute apps) naprosto k nicemu (na praci), na zabavu je tomu naopak.
    Kdyz bych ho srovnal (i s hack apps) treba s HTC Touch Diamond, nebo HD tak je jasny kdo vede. Osobne jsem pouzival mnoho let jak Palmy tak SmartPhone/WindowsMobile Phone Edition (a to od prvniho pristroje ktery se nasich koncinach objevil) a kdybych nepresel na kapesni pc (umpc) tak jsem u WM dodnes. Jinak IP je bezesporu krasna designovka a dotykacem je spise okorenena (aby ovladani avladlo 3lety dite) u WM zarizeni je tomu dikybohu naopak (nikdy jsem nedoufal v to ze budu chvalit Windows )
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: IMG_2085.JPG 
Zobrazení: 113 
Velikost: 1.15 MB 
ID: 9508  

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Jj, taky mam jeden kousek, a rekl bych, ze na bezne pouziti je skvely Ale vic nez 3k bych za nej nedal ... ja ho mam za 1kc (od kysliku) a pro me je naprosto dostacujici (obcas nastve spatny fotak, ale zadna katastrofa)

Registrace
    May 2008

Operatori ho ostatne maji radi - zarizeni stahuje mnohonasobne vic dat nez ostatni zarizeni tzn. ze zakaznik si vetsinou poridi i novy tarif takze proto ta sleva (nic proti tomu nemam, naopak - uz jsem si vybral 2 za body). Kyslik ma k iPhonu vybornej tarif takze iPhone se dostane mezi velkou cast lidi, bohuzel nekteri si mysli ze kdyz maji telefon za 20ku tak maji automaticky to nejlepsi. Na telefonovani a hry/video to staci, ale to je tak vse (o iTunes se radsi rozepisovat nebudu), kdo ale nechce video nebo hry tak zrejme sahne po mensim telefonu, kdo naopak praci a univerzalnost tak sahne po necem s WM...

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. iPhone vs. PSP
    Od Draken v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 25-07-2009, 07:05
  2. Nový Iphone
    Od karo1 v sekci Aktuality
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 20-05-2009, 16:42