reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Gigabyte GA-M61P-S3 - nForce 430 + GeForce 6100

snasel17 (88)|8.2.2009 21:29
ahoj hoši chtěl bych se vás zeptat jestli moje základní deska se ještě dá je totiš docela stará je to Gigabyte GA-M61P-S3 - nForce 430 + GeForce 6100 mislíte že tam bude pasovat phenom?a jak se tam dá aktualizovat bios?
cool.user (2822)|8.2.2009 21:32
Mas tady velky faq "Kompatibilita socketu 754, 939, AM2, AM2+, AM3 a pameti.", kde mas mimo jine i zasadni informaci "Kde muzete zjistit jake CPU vase deska podporuje:".

Doopravdy te zadam, zkus uz vyvynout trochu vlastni inciativy.
robky (3195)|8.2.2009 21:35
Podľa CPU support list tvoja doska zvládne 95W phenomy s biosom F7E.
Update biosu je možný napr. pomocou Q-flash, viac info nájdeš v manuále
snasel17 (88)|8.2.2009 21:44
a nemáte nějakou stránku na ty updaty pro tu mojí základovou desku?jo a chci si tam ještě dokoupit 2 větráky 2 už tam mám jako na skříni a rozhoduju se mezi tím jestli tam mám nebo nemám dat regulátor co vy na to?
cool.user (2822)|8.2.2009 21:52
[QUOTE=snasel17;216938]a nemáte nějakou stránku na ty updaty pro tu mojí základovou desku?[/QUOTE]

Odkaz ti uz posilal robky...
snasel17 (88)|8.2.2009 21:59
aha sorry už mě asi budete mít plný zuba jsem přepracovanej a už to přehlížím mám ještě jednu prozbu jak se ty updaty instalujou do toho biosu?a co stěma větrákama?
Logout (4018)|8.2.2009 23:26
google: update biosu
nebo
google: updaty biosu

osobní připomínka, prosím neber ji ve zlym:
Jestli si tydle dotazy ještě googlu nepoložil, tak si s prominutim lemro líný, jestli jsi to udělal, tak lemro hloupý.
Neber to zle, ale některý tady trochu štveš tim, že se dokolečka ptáš na věci, který jdou vygooglit během chvilky, nebo už Ti je sem i dali. Ono tady spousta lidí rádo poradí, ale lidem, který se snažej.
Tak tě prosím, až podáš přístí dotaz, tak kdyby začínal. Snažím se o to a to, UDĚLAL jsem pro to to a to, popř. SNAŽIL jsem se udělat ale nepovedlo se mi to, popř. HLEDAL jsem jak to udělat, ale nenašel jsem. Dočkáš se mnohem vřelejších reakcí.
Draken (1578)|9.2.2009 09:03
tady je odkaz na bios stahni hned ten první:
http://www.gigabyte.cz/products/mb/bios/ga-m61p-s3_10.html

tady je program pro update biosu přímo z windows stačí nainstalovat,pustit,vybrat soubor biosu kterej si už stahnul a flashnout(rozhodně PC během přepisování Biosu nevypínej poškodil by se ti Bios a deska už by nemusela fungovat)
http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/Utility_DownloadFile.aspx?FileType=Utility&FileID=52

tady je i návod u toho @bios PDF ikonka na pravo dole...
http://www.gigabyte.com.tw/Support/Motherboard/HowToReflashBIOS.aspx
snasel17 (88)|9.2.2009 09:41
moc ti děkuji ještě mám jednu otásku když tam mám zatí mjednojádrovej procesor AMD athlon 3200+ socket AM2 a chci si až časem koupit ten phenom 4*jadrovej tak nebude vadit když už si udělám ty updaty tet na tom starém procesotu?nebo to mám udělat až nba novéM?
Draken (1578)|9.2.2009 09:52
můžeš klidně teď, bios se updatem nová jádra učí ale ne zapomíná....nebude problém



----------------------------------------------------
jinak heslem je tu na foru:neděkujte,hodnoťte (viz. kredity u uživatele stačí přidat +1b a napsat důvod
tohle je samozřejmě dobrovolný...i to poděkování beru...:thumb
snasel17 (88)|9.2.2009 10:16
no a jak ti ten kredit mám dat?jo hej mohly by si mi poradit i s větráky?je to v sekci větráky 120mm*120mm niko mi tam neodpovídá prosím mrkni tam
Draken (1578)|9.2.2009 13:00
jj podívám se,stačí když klikneš na položku kredity u mího avatara(červená a zelená šipka)
a pak klikneš zvýšit reputaci kladně (+),(ne (-) to by ubralo body!) no a napíšeš důvod...toť vše