reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Formátování disku u Win Vista Ultimate

userX (48)|9.2.2009 07:24
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem se před samotnou instalací Visty (dám DVD do mechaniky, poté se mi objeví "stiskněte libovolnou klávesu", zmáčknu Escape a nic, objeví se mi rovnou instalace, bez možnosti formátu disku). Jakým způsobem se tam dostanu?? Díky za odpovědi.
pas!k (3765)|9.2.2009 07:52
[QUOTE=userX;217042]Zdravím, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem se před samotnou instalací Visty (dám DVD do mechaniky, poté se mi objeví "stiskněte libovolnou klávesu", zmáčknu Escape a nic, objeví se mi rovnou instalace, bez možnosti formátu disku). Jakým způsobem se tam dostanu?? Díky za odpovědi.[/QUOTE]

Prvne zrejme kopiruje nejake soubory na disk a hlaska s vyberem disku a moznosti jeho formatu prijde nasledne .. teda me to tak aspon dela .. nebo si to aspon myslim :)) Si to moc nepamatuju .. :)
userX (48)|9.2.2009 17:42
Jenomže mě už se rovnou spustí instalační průvodce windows, mohlo by to teda být i potom?
Richmond (8084)|9.2.2009 17:59
U me se pri bootu z DVD objevi hlaska ze libovolnou klavesou budu pokracovat v instalaci (ESC by me teda nenapadlo zmacknout ale budiz)... Pak nasleduje zhruba tohle: (screeny z Win7, ale s Vistou je postup shodny). Pokud mas uplne cisty disk tak se instalator spusti automaticky
1.jpg 2.jpg 3.jpg