reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Trhnání obrazu na nové sestavě

kolin (13)|9.2.2009 13:43
Zdravim, našel jsem dva lidi, na jiných fórech, se stejným problémem jako já, ale nikdo jim neodpověděl, tak se obracím o radu na Vás.

Postavil jsem novou sestavu: asus p5q pro, intel C2D 7400 2,8 @ 3,3 GHz, asus HD 4850 TOP 514 MB, siesonic 500w oem, disk western digital 500 GB aaks. Windows XP SP2, catalyst 9.1

Problém: Při hraní her, tak se mi sice trošku, ale přesto trhá obraz a při rychlích pohledech doleva doprava, tak dolní polovina obrazu zaostává za horní polovinou, jsou to sice mili sekundy, ale je to nepříjemné. Je jedno u jaké hry, testováno COD4, COD5, Batlefield 2. Zkoušel jsem i jiné ovladače grafiky a beze změny. Nahrány jsou nejnovější ovladače desky. Přijde mi to divné, podlé mého by to ta sestava měla zvládnout bezproblému. Testoval jsem grafiku v programu Video Card Stability Test ( točí se tam zeměkoule) a ta zaměkoule se mi ve vteřinových intervalech škubala a docela dost. Na starším horším kompu to jede plynule. Jinak ty dotyčný o kterých jsem psal na úvod to měli u jiné grafické karty, nvidia.

Tak se chci zeptat, zda by jste náhodo někdo nevěděl co stím. Děkuji
cool.user (2822)|9.2.2009 13:46
Zapni vsync (vertikalni synchronizaci)
kolin (13)|9.2.2009 13:52
Sakra to byla rychlost, děkuji. Testovat to budu, až v pátek, nečekal jsem,že odpověď přijde tak rychle. Kdyby prosím ještě někoho něco napadlo, dejte vědět. Ještě jednou díky.
mstejska (2912)|9.2.2009 13:55
Na 99% je zpusobeno tim co uz psal cool.user
kolin (13)|20.2.2009 08:01
Moc děkuji problém po zapnutí synchronizace vyřešen.