reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ventilatory, hlucnost, dostupnost..

pas!k (3765)|1.12.2006 19:32
Uvazuji o koupi skrine Chieftec LCX-01SL-SL Recenze zde a jiz v clanku autor uvadi ze sehnat kvalitni 92 ventilatory je v nasich vodach celkem problem .. Trosku sem patral a je pravda ze kdyz uz jsem nasel kvalitni vetrak s rozumnou mirou hlucnosti vetsinou byl termin dodani vyplnen slovem "nebude". Libili se mi zejmena vetracky od Scythe .. Take jsem se setkal s nazorem ze hodne vetrakum vadi kdyz nejedou na plny otacky proste kdyz jedou pomaleji hluci .. Jelikoz skrin kterou si chci koupit ma 5 pozic na 92mm vetraky rad bych slysel nazor nekoho kdo treba resil podobny problem a jak .. jde mi samozrejme o to aby skrin byla ve vysledku co nejmin hlucna ..
ICEBOSS (3435)|2.12.2006 23:59
ta skrin je dobra, ale kup si klidne disky.

vetracky doporucim Nexus Real silent, sam je v LBX-02 mam. na disky staci kdyz se toci na 5V (asi 800otacek)+ prachovej filtr. Slyset na 5V nejsou.

Dozadu asi novou 12cm Noctuu. Na bocnici bych nedaval vubec zadny vetracky.
aldafallout (194)|5.12.2006 13:05
doporucuju vetraky papst. Daj se sehnat ruzne v bazarech (novy jsou celkem drahy) a s pouzitim regulace otacek je to velice tiche reseni
ICEBOSS (3435)|9.12.2006 18:26
regulovane papsty rozhodne dobre jsou, ale nevim, jestli bych zrovna vetracek chtel kupovat od buhvikoho pouzitej.
aldafallout (194)|11.12.2006 12:15
ja jsem kopil pouzity papsty a jsem spokojenj. Jsou temer neslysne