Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: ovládání vzdáleného PC

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Teamviewer si všechno řídí sám - imho funguje tak, že se připojí na server teamvieweru, tam má přiřazený číslo. Kdokoli se může připojit k tomu serveru, zjistí si kontaktní údaje a pak se přes ten server tuneluje VPN (jestli se spojujou PC přímo, když to jde nevim). Je pravda dělanej spíš jako jednorázovej nástroj než trvalý řešení připojení...

Teď mě ještě napadlo - a co klasickej remote desktop, nešel by použít - sám jsem ho nikdy moc nezkoušel, nemáte někdo zkušenost?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

To by mě taky zajímalo,ještě jsem od nikoho neslyšel,že by použil ten windows remote control.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Honza23 Zobrazit příspěvek
    To by mě taky zajímalo,ještě jsem od nikoho neslyšel,že by použil ten windows remote control.
    Pokud myslis "remote desktop connection" tak tu pouzivame v praci bezne, A zda se mi mnohem rychlejsi a mene zatezujici jak CPU tak i linku (subjektivni dojem, nemereno), Da se rici, ze skoro nepoznas ze delas na remote PC. Rozhodne doporucuji vice nez vnc, teda pokud se spojujes mezi PC v Windows.

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Jo, dělal jsem na tom chvilku a tu rychlost můžu potvrdit, ta je o dost lepší. Ale co by mě zajímalo je, jak se to chová vůči NAT.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

No ono se kazde hodi na neco jineho .. ja ultravnc pouzivam treba kdyz potrebuju neco nekomu ukazat ci vysvetlit a ten clovek je v jine kancelari .. protoze vidi co na tom pc dela .. RDP uzivatele odhlasi ..

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

Zřejmě na PCtunigu vyslyšeli moje prosby a vytvořili o tom článek.Sice je to tam zatím jen tak obecné,ale prý vyjde ještě nějaký článek,který se bude přímo zabývat VPN.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Dálkové ovládání na PC
    Od koren3 v sekci Modding/tuning
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 15-12-2012, 20:57
  2. ovladani vetraku na GK
    Od looplo v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 05-04-2012, 17:13
  3. Dálkové ovládání IR