reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Intel GMA 950 -> DVI -> HDMI ???

Miarmi (6)|2.12.2006 23:38
Zdravim

Idem kupovat notebook s intel GMA 950 integrovanou grafickou kartou ktora ma aj vystup DVI.

Otazka:

Je mozne pripojit bezstratovo napr LCD TV v rozliseni 1020p cez HDMI (viem treba tam redukciu, ale ide mi o kvalitu signalu)

Potrebujem na tom TV normalne pracovat ako na monitore, sice v rozliseni 1280 x 720p (1366 x 768!!!)

Ide mi o to aby to nevizeralo ako cez s-video na CRT TV, lebo to je nepouzitelne na normalnu pracu vo windows.

Velmi pekne dakujem za vsetky odpovede.

Miarmi
Miarmi (6)|3.12.2006 19:18
nejako ste ticho :D
first.indian (683)|3.12.2006 20:03
Teoreticky by to melo jit. O tom jaka bude kvalita... No to si neodhadnu rict. Ale teoreticky lepsi jak pres s-video. Prakticky jsem to jeste nevidel tak nevim. Kamos ma 26" LCD TV vcetne DVI a HDMI ale pres HDMI jeste nic nezapojoval tak nevim :( ja si radsi koupil 24" LCD a mam o starost min ;) mimochodem 1020p neexistuje... Patrne jsi myslel 1080p ;)
Miarmi (6)|3.12.2006 21:16
jj :) to mas tak ked si to skor neprecitas ako to pastnes :)

Nechce si kamos kupit kabel a vyskusat to ? ;-) ale nie.

No hlavne nech to vyzera ako na normalnom monitore v nativnom rozliseni (nevadi ze v celkom nizkom oproti monitorom).
first.indian (683)|3.12.2006 22:11
[QUOTE=Miarmi]
Nechce si kamos kupit kabel a vyskusat to ?[/QUOTE]
Kdyz uvidel muj monitor tak ten svuj chce prodat :D

[QUOTE=Miarmi]
No hlavne nech to vizera ako na normalnom monitore v nativnom rozliseni (nevadi ze v celkom nizkom oproti monitorom).[/QUOTE] A duvod proc ho chce prodat je: nizke rozliseni...