reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samsung 970p problem s kloubem

pas!k (3765)|3.12.2006 11:35
Nedavno jsem poridil toto lcd a uz ted pozoruji ze kloub je jakoby vychozeny kdyz lcd nastavim do horni pozice proste se sveze o nekolik cm dolu kloub ho neudrzi .. myslite ze je to duvod k reklamaci ? Neni tu nekdo se stejnym typem?
Lucas (13)|3.12.2006 11:37
[QUOTE=pas!k]Nedavno jsem poridil toto lcd a uz ted pozoruji ze kloub je jakoby vychozeny kdyz lcd nastavim do horni pozice proste se sveze o nekolik cm dolu kloub ho neudrzi .. myslite ze je to duvod k reklamaci ? Neni tu nekdo se stejnym typem?[/QUOTE]

No bohuzel musim konstatovat ze mam stejny problem. Cca po roce pouzivani. musim mit monitor podepreny (krabicka od filmu). Reklamovat se mi to nechce. uz jsem to zkousel i opravit, ale neni co vypada to na povolene pruzeni pruzin.
Pavel Kovač (374)|3.12.2006 19:15
Tyto problémy začínají být čím dál tím častější (u 970ky). Samozřejmě to je důvod k reklamaci, ale bohužel nejspíš dostanete stejný kousek, který po chvilce bude povolený také.
pas!k (3765)|3.12.2006 19:16
[QUOTE=Pavel Kovač]Tyto problémy začínají být čím dál tím častější (u 970ky). Samozřejmě to je důvod k reklamaci, ale bohužel nejspíš dostanete stejný kousek, který po chvilce bude povolený také.[/QUOTE] No presne toho se bojim asi pockam az nebude a pak to pujdu vratit :)
MatyxCZ (26)|14.12.2006 15:16
[QUOTE=Lucas]No bohuzel musim konstatovat ze mam stejny problem. Cca po roce pouzivani. musim mit monitor podepreny (krabicka od filmu). Reklamovat se mi to nechce. uz jsem to zkousel i opravit, ale neni co vypada to na povolene pruzeni pruzin.[/QUOTE]

Toto by mne docela zajímalo ... "nedávno" v prvním příspěvku a "po roce" v druhém. Mám ten samý monitor asi měsíc a zatím vypadá OK. Proto jsem se chtěl zeptat ... používali jste ten kloub, tzn. měnili jste častěji pozici monitoru, nebo jste ho jen jednou nastavili a nechali stát ? Mě totiž přijde, že v té úplně nejvyšší pozici se jakoby mírně "zasekne" a nemá tendenci klesat, musí se na něj celkem zatlačit aby se posunul a pak už tedy sjede jak po másle dolů. Třeba když ho nechám této vrchní pozici, tak se tomuto defektu vyhnu ?